ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)


Оновлено: 01 травня 2023
року

1. ВСТУП

Ця Публічна оферта, надалі «Оферта», є офіційною публічною офертою на придбання інформаційно-консультаційних послуг товариства з обмеженою відповідальністю International Academy of Atmalogiya OÜ, зареєстрованого в Естонській Республіці, реєстраційний номер: 16460596, і третіх осіб, залучених на умовах цієї Оферти (далі – «Компанія»), адресованої необмеженому колу осіб, розміщеним на інтернет-сайтах за адресою: http://ishchenko.pro/, https://atmalogiya.com/, https://atmaplatforma.com/ , далі «Сайт». Якщо з вами не укладено письмовий договір або угоду, ваш договір
завжди включатиме принаймні ті умови, які викладені в цьому документі (далі – «ЗАГАЛЬНІ УМОВИ»). Будь ласка, уважно прочитайте пропозицію. На додаток до ЗАГАЛЬНИХ УМОВ, викладених у цій оферті, ваш контракт з компанією також включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, опубліковані на сторінці опису продукту (послуги) або в надісланих Вам юридичних повідомленнях (далі – «Далі – Вам іменуються як «ОСОБЛИВІ УМОВИ»).

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, викладені в оферті, та ОСОБЛИВІ УМОВИ (далі разом іменовані «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг та використання сайту.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

(АКЦЕПТ ОФЕРТИ)
Використовуючи сайт і купуючи послуги, пропоновані компанією, ви приймаєте пропозицію і укладаєте з нами обов'язкову угоду про обслуговування.
Акцепт оферти прирівнюється до укладення договору в простій письмовій формі. Ви можете прийняти УМОВИ договору наступними способами:
(А) виконавши дію, що свідчить про прийняття УМОВ договору: натиснувши на кнопку, поставивши галочку або аналогічну дію) на сторінці замовлення послуги на веб-сайті; або
(В) фактичне використання Послуг та матеріалів сайту. При цьому ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання Послуг як акцепт УМОВ (акцепт оферти).
Використовуючи сайт проекту або послуги, пропоновані на сайті, ви приймаєте всі ці УМОВИ, а також даєте згоду на обробку ваших персональних
http://ishchenko.pro/privacy.
Якщо ви не згодні з цими ЗАГАЛЬНИМИ або КОНКРЕТНИМИ УМОВАМИ (опублікованими на сторінці продукту) або нашою Політикою конфіденційності, будь ласка, залиште сайт і припиніть користуватися Послугами.
Звертаємо Вашу увагу, що оформляючи замовлення на послуги, що надаються в навчальних центрах Єви Іщенко, Ви також приймаєте Правила відвідування ISHCHENKO.PRO навчальних центрів, опубліковані на сайті http://ishchenko.pro/rules. Будь ласка, уважно прочитайте їх перед оформленням замовлення.
Якщо ви вже оформили замовлення і оплатили послуги, і не згодні з Правилами, припиніть використання Сервісів і запросіть повернення коштів в установленому порядку.


3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Предметом договору є використання сайту, а також Послуг, які ми пропонуємо на нашому сайті та інших сторінках Сайтів. Умовами використання сервісів і матеріалів сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і використовує сайт і Сервіси.
Для отримання платних послуг необхідно володіти повною дієздатністю і бути особою, яка досягла 18-річного віку.

У разі укладення договору від імені організації представник організації повинен володіти необхідним обсягом повноважень.

4. ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Послуги та безкоштовні матеріали Обсяг доступних вам послуг залежить від придбаного продукту (курсу) та обраного пакету послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту, то отримуєте тільки основну інформацію по цікавить темі.

Платні послуги

У разі придбання платних послуг ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до закритого контенту і платних сервісів. Ви можете придбати окремий продукт (наприклад, онлайн-навчання або очне навчання) за одноразову плату, забронювати участь у живому заході (польові тренінги, табори, семінари, сесії) або подати заявку на індивідуальну роботу (сузір'я кайтен через скайп, або живі сесії).
Зверніть увагу, що деякі передплачені пакети вимагають доступу відразу до декількох послуг або курсів.


Зверніть увагу, що навчання має на увазістажування під наглядом куратора, а також самостійна робота і виконання певних завдань (наприклад, заповнення протоколів і проходження супервізії), які є частиною процесу надання послуг.

5. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуги, на нашому сайті, а також в електронних повідомленнях, що надсилаються Вам. Кінцева вартість послуг
у валюті оплати (грн) фіксується у виставленому Вам рахунку, відображається на сторінці оплати, а також у виписці з банку по Вашій картці. У вартість послуг не включені додаткові комісії банків і платіжних систем.

7. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Використовуючи сайт
або Послуги, ви приймаєте будь-які та всі УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом цих документів, покиньте сайт і припиніть користуватися послугами. Якщо ви зареєструвалися на сайті або
оформили замовлення на послуги, запропоновані на сайті, або користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, розсилки новин та інші матеріали в месенджерах або за номером телефону та електронною поштою, вказаними при реєстрації. У деяких випадках можна при необхідності відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх Правил та умов, з якими вас попросять ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі використання послуг, пропонованих на сайті. Ви погоджуєтеся, що не будете займатися будь-якою діяльністю, яка порушує роботу сайту, Послуг або пов'язаних серверів і мереж.
Ви берете на себе повну відповідальність за будь-які порушення ваших зобов'язань, передбачених Умовами, а також за всі наслідки таких порушень.


8. УКЛАДЕННЯ УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (контракту) залежить від обраного вами товару і способу оплати. Реєстрація на сайті, підписка на
розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення своїх платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з умовами цієї Оферти і нашою Політикою конфіденційності (без проставлення галочки в пункті «Я прочитав і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності» у відповідному чекбоксі, під формою збору даних).

Момент укладення договору Відвідуючи сайт і
використовуючи безкоштовні матеріали і послуги, розміщені у відкритих розділах сайту, Ви укладаєте з нами договір на використання матеріалів сайту.
Реєструючись на безкоштовний вебінар або підписуючись на безкоштовну розсилку, ви укладаєте з нами Угоду про надання послуг. У цьому випадку Угода включає Загальні положення та Особливі умови Угоди. У разі

придбання платних послуг, ви укладаєте з нами Угоду про надання послуг в момент натискання кнопки «Взяти участь» або «Купити» (або іншого подібного поля). У такому випадку Угода включає Загальні положення та умови та Особливі умови Угоди.
У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з Вами вважається укладеним в момент оплати Вами виставленого нами рахунку. Виправлення помилок введення Зареєструвавшись на нашому сайті або замовивши послуги, ви можете в будь-який момент перервати процес оформлення замовлення і виправити помилки введення до завершення процесу реєстрації або замовлення.
Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про будь-які помилки введення або неточності в ваших персональних даних.

9. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги
Будь-які разові послуги / пакети передплачених послуг, придбані на сайті, можуть пропонуватися на певний термін (мають фіксований термін надання послуг). У цьому випадку після закінчення зазначеного терміну надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну надання послуг.
Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо в односторонньому порядку перенести дату і час проведення занять (вебінарів і майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.
Тривалість доступу до контенту
Деякі пакети послуг надають користувачеві доступ до певних навчальних матеріалів на обмежений період. У цьому випадку вам гарантується доступ до контенту протягом періоду, зазначеного на сторінці товару.
Хоча ми навмисно не будемо обмежувати доступ до цього контенту, проте після закінчення цього терміну ми не гарантуємо, що цей контент все одно буде доступний для вас (що не є порушенням умов договору з нашого боку).

10. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ) ПОСЛУГ

Замовляючи послуги компанії, ви оформляєте раннє замовлення послуг за зниженою ціною за умови оплати вартості бронювання. Ви зобов'язуєтеся оплатити решту вартості послуг в рамках умов акційної пропозиції, опублікованої на нашому сайті або в письмових повідомленнях, надісланих вам.
При оплаті різниці у вартості ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того, який пакет послуг ви забронювали.


Зверніть увагу, що внесена Вами сума (вартість бронювання) вважається депозитом і перераховується Вами в рахунок належних платежів, як доказ укладення договору і забезпечення його виконання. Якщо Ви не оплатите заброньовані послуги в повному обсязі протягом зазначеного терміну, ми утримаємо всю суму депозиту - вартість бронювання не повертається.
Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) для часткової оплати інших послуг компанії протягом двох (2) календарних місяців з моменту внесення депозиту - для цього зверніться в нашу службу підтримки клієнтів. Після закінчення зазначеного терміну ви втрачаєте цю можливість.
11. УМОВИ ОПЛАТИ

У разі придбання платних послуг на сайті в момент оформлення замовлення
(успішне введення платіжних реквізитів в форму платіжної системи) відбувається одноразове списання суми вартості замовлених послуг. Вартість послуг вказується без урахування комісій платіжних систем.

При оплаті послуг карткою сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім вартості послуг, в суму списання входять додаткові комісії банків і платіжних систем.
Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з Вашої платіжної картки, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх оплати.

Ми залишаємо за собою право висувати претензії щодо порушення встановлених термінів оплати послуг. У випадку неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної картки, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх оплати.

СПОСІБ ОПЛАТИ
Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті. У випадку оплати послуг грошовим переказом (через термінал або касу фінансової установи), ви зобов'язані повідомити нас про здійснений платіж і надіслати зображення документів, що підтверджують оплату послуг на адресу електронної пошти, вказану на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з УМОВАМИ надання послуг. У випадку сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу по вашій вині (наприклад, недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпаний), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунку суму фактично понесених нами витрат. Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати придбаного продукту і/або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

12. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від послуг та запросити повернення грошових коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це в установлені терміни. Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних з поверненням. Ви розумієте та погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або декількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.


Політика відмови від онлайн-навчання Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарів та іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення. Якщо ви звернулися за поверненням в установлені терміни, ми зобов'язані повернути вам платежі, отримані від вас в якості оплати курсу. Для отримання повернення коштів зв'яжіться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку. Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або декількох онлайн-заняттях або ж отримали посилання для перегляду або завантаження відеоуроків), ми утримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих на момент оформлення запиту на повернення. В такому випадку, сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично спожитих послуг.


Політика відмови від стаціонарного та виїздного навчання Для стаціонарного та виїздного навчання (інтенсивів, розборів, семінарів, сесій та тренінгів): Ви маєте право відмовитися від участі в офлайн-заходах. Можливість повернення коштів та сума утримань, пов'язаних з відмовою, залежать від термінів отримання нами запиту на повернення. Якщо ми отримали запит на повернення: (А) шістдесят (60) і більше календарних днів до дати початку навчання (інтенсиву, майстер-класу, семінару або іншого заходу), незалежно від причин відмови - ми повернемо вам всі грошові кошти, отримані в якості авансу (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних з поверненням); (Б) в період від п'ятдесяти дев'яти (59) до двадцяти одного (21) дня до дати початку навчання - ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п'ятдесяти (50) % від уплаченої суми; (В) за двадцять (20) днів і менше до дати початку навчання - повний або частковий повернення коштів не здійснюється, а відмова від послуг розцінюється як односторонній відмова від договору. У випадку неможливості отримання послуг не нашої вини (наприклад, ви запізнилися на рейс або не з'явилися в точку збору; не бажаєте продовжувати навчання; у вас виникли проблеми зі здоров'ям і т.д.), вартість фактично не спожитих вами послуг не відшкодовується.


Оформлення повернення Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам на адресу happy@ishchenko.pro, ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення. Якщо ж ви не отримаєте письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту відправки листа, зверніться в нашу службу підтримки за телефоном, вказаним на сайті. Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назву послуги (програми навчання, тренінгу або пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію. Ви розумієте, що, якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або ж не надасте нам вказану інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.


Наслідки відмови від послуг Якщо ви оформили запит на повернення в зазначені терміни, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту. Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми утримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язаних з поверненням платежу. Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь в заході, не подивилися доступні вам заняття) не по нашій вині або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та установленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.


Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення Ми визначено залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і т.д.) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.


Перенесення термінів надання Послуг Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати та пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакету послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливе не більше одного разу. Для дотримання установленого терміну, вам достатньо повідомити нас в порядку, установленому для оформлення запиту на повернення. Ми визначено зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.


Закінчення періоду відмови У випадку, якщо Послуги були надані в повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

Зміни в Умовах відмови Ми можемо змінювати ці Умови відмови від послуг в будь-який час, публікуючи нову версію на сайті. Зміни набирають чинності з моменту їх публікації. Якщо ви продовжуєте користуватися Послугами після змін, це означає, що ви погоджуєтеся з новими Умовами. Якщо ви не погоджуєтеся з новими Умовами, вам слід припинити користуватися Послугами.

Зв'язок з нами Якщо у вас є питання або пропозиції з приводу цих Умов відмови, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою happy@ishchenko.pro або за телефоном, вказаним на сайті.

13. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Торгові марки Знаки для товарів і послуг, а також торгові найменування "ЕВА ІЩЕНКО", "ISHCHENKO.PRO", "АТМАЛОГІЯ", "АТМОЛОГ", "ATMALOGIYA", а також інші знаки для товарів і послуг, які ми використовуємо, зареєстровані і в будь-якому випадку належать нам. Ви не можете використовувати зазначені знаки для товарів і послуг без нашої письмової згоди.

Авторські матеріали Всі матеріали, розміщені на сайті та інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент) є об'єктом авторського права, виняткові права на використання яких належать компанії, незалежно від факту реєстрації та території їх дії. Користуючись послугами компанії, ви отримуєте право використання освітнього контенту в особистих некомерційних цілях. Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та поширення матеріалів, розміщених на сайті, або наданих в ході навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено і переслідується за законом, за винятком встановлених договором випадків.

Умовно-безкоштовне використання матеріалів Допускається переробка авторських матеріалів і методик, отриманих в процесі навчання та подальше їх комерційне використання, за умови збереження вами посилання на автора методики - Еву Іщенко - і обов'язкового розміщення в усіх ваших публікаціях і матеріалах гіперпосилання на профіль Еви Іщенко в соцмережі Facebook або Instagram, а також проставлення хештегів #атмолог і #атмалогія. Комерційне використання авторських матеріалів будь-яким способом, з порушенням встановленого порядку, - без збереження обов'язкового посилання на автора методики та розміщення посилань і хештегів, - суворо заборонено. Вартість комерційного використання зазначених авторських матеріалів без збереження посилання на автора оцінюється в п'ять (5 000) євро за один календарний місяць використання.

Порушення прав інтелектуальної власності Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг і міжнародного законодавства, і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності. У випадку виявлення нами фактів незаконного використання наших знаків для товарів і послуг, або нашого контенту (наприклад, копіювання або переробка матеріалів курсу і їх поширення з порушенням встановленого порядку згадування автора; купівля доступу до курсу "в складчину" і передача облікових даних для доступу до навчання третім особам і т.д.), ми маємо право припинити надання послуг і заблокувати акаунт порушника, без відшкодування вартості навчання. Ми маємо право за своїм вибором вимагати від порушника повного відшкодування збитків, завданих таким порушенням або ж виплати порушником компенсації в розмірі подвійної плати за законне використання об'єктів інтелектуальної власності, за кожний випадок незаконного використання. У випадку відмови порушника від добровільної виплати компенсації, ми будемо змушені звернутися в правоохоронні органи, ініціювати кримінальне переслідування порушника і стягнути грошову компенсацію в примусовому порядку.

14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Положення закону Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, що стосуються претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від Загальних та Спеціальних Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, в будь-якому випадку, не може бути зменшений.

Застава про гарантії Ми не даємо гарантій, що користування послугами призведе до миттєвого досягнення запланованих цілей. Результати різних учасників можуть значно відрізнятися - багато залежить від індивідуальної роботи та вашого настрою. Ми не обіцяємо вам швидких та легких позитивних змін у якості життя, - будь-які зміни вимагають зусиль та наполегливої самостійної роботи. Однак, ми гарантуємо, що пройшовши навчання, ви отримаєте ті знання та навички, які однозначно наблизять вас до досягнення поставлених цілей. Ви розумієте та приймаєте, що суб'єктивна оцінка тренінгу або ваша незгода з думкою спікерів, наставників та експертів, їх методикою роботи або змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.15. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Обмеження відповідальності Наша загальна відповідальність за будь-який позов або претензію обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів. Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин, що не залежать від нас, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам; за повні або часткові перерви надання послуг, пов'язані з заміною обладнання, програмного забезпечення або проведенням інших робіт, викликаних необхідністю підтримання працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача); порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої вини; будь-які збитки третіх осіб, виниклі не по нашій вині. У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно: продовженням термінів надання послуг, або наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.

Відповідальність наших працівників та агентів У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключена, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.

16. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОЗМІЩЕНІ ВАМИ МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ

Обмеження відповідальності за розміщення контенту Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, в наших спільнотах, групах або чатах проекту, в процесі користування послугами Компанії. Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, пропагуючого насильство, садизм, дискримінацію, містячого погрози або клевету. Крім того, ваш контент також не повинен порушувати права третіх осіб і містити рекламу. Це стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, зокрема прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгову назву). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів/відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Несанкціонована реклама Контент і матеріали, які ви розміщуєте в процесі користування послугами Компанії, не повинні містити рекламу. Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважаємо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право надіслати вам письмове попередження, тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати договір в односторонньому порядку.

Відшкодування збитків Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку з задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти вам претензії за збитки та інші вимоги, в порядку регресу.

17. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ

УМОВИ діють до тих пір, доки не будуть змінені або відкликані компанією. Припинення дії (відкликання) цих Умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для Вас і компанії, і виникли до моменту припинення дії УМОВ.
18. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами. Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передоплаченого пакету послуг або бронюванням участі в заході, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.
19. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ

Ви маєте право припинити користування сайтом та послугами в будь-який час, без вказівки причин. Для припинення користування платними послугами, повідомте нас про це, звернувшись до служби підтримки користувачів, за одним з телефонів, вказаних на сайті. Будь ласка, зверніть увагу, після того як ви відмовились від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до платного контенту та доступних послуг. У випадку, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг, будь-яка сума, яку ви сплатили на рахунок оплати послуг та сервісів компанії не буде повернута, зокрема і сума вартості фактично не використаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати договір з вами без вказівки причин, за умови надсилання вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до планованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірваний раніше закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо в будь-який час розірвати укладений з вами договір, якщо: (А) ви порушили яке-небудь положення Умов (або вчинили дії, явно свідчать про вашу небажаність або неспроможність дотримуватися Умов), або (Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або (В) компанія припиняє надання Послуг у країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або (Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору компанії. (Д) ви відмовляєтеся виконувати або грубо порушуєте

Правила відвідування центрів. Якщо ви відмовитеся виконувати або грубо порушите правила відвідування центрів жіночого розвитку, ми маємо право не допустити вас до занять (семінарів, майстер-класів) і розірвати договір в односторонньому порядку. Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем компанії або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту та послуг.

Односторонній відмова від договору за вагомими підставами Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку за вагомими підставами. Зокрема, ми маємо право анулювати ваш аккаунт і розірвати договір негайно, у випадку, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови, а також у випадку виникнення заборгованості по оплаті послуг.

20. ОСОБИСТІ ДАНІ

Ми обробляємо ваші особисті дані відповідно до нашої Політики конфіденційності. Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регулюють збір, обробку, використання та захист ваших особистих даних. Користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності і даєте згоду на збір і обробку ваших особистих даних на зазначених умовах. Якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.

21. ФОТО- ТА ВІДЕОЗЙОМКА УЧАСНИКІВ ЗАНЯТЬ

Приймаючи УМОВИ (здійснюючи акцепт оферти), ви надаєте нам згоду на: (А) організацію та проведення фото-, аудіо- та відеозйомки, а також веб-трансляцій відкритих занять і заходів (сесій, розборів та групових занять), з вашою участю; (Б) використання компанією фото- та відеоматеріалів, що містять ваше зображення, а також ваш голос і ваше виконання в рекламних цілях (зокрема, на їх переробку та розміщення в мережі Інтернет).
22. ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати текст цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ДОГОВОРУ), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення та нову редакцію Оферти. Настійно рекомендуємо регулярно перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, вказану в верхній частині сторінки. У разі зміни СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ договору, ми розмістимо нову редакцію СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ безпосередньо на сторінці з описом продукту. Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових УМОВ і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування послугами після зміни ЗАГАЛЬНИХ або СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ розглядається нами як прийняття вами цих УМОВ. У разі, якщо ви заперечуєте проти нової редакції УМОВ, ми визначено залишаємо за собою право на односторонній відмову від договору в установленому порядку.

23. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ

Дійсність положень При наявності розбіжностей між СПЕЦІАЛЬНИМИ та ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ, положення СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ, що стосуються відповідної Послуги, мають переважну силу. Якщо який-небудь судовий орган, уповноважений розглядати цей питання, визнає недійсність одного з положень укладеного договору (ЗАГАЛЬНИХ або СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВ), відповідне положення буде виключено з договору, з збереженням дії решти положень. Інші положення договору залишаються дійсними і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право Відносини сторін регулюються положеннями законодавства. У частині законодавства про захист прав споживачів, застосовується законодавство країни проживання користувача.