Сторінка на стадії розробки, матеріал не завершений.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)


Оновлено: 01 травня 2023
року

1. ВСТУП

Ця Публічна оферта, надалі «Оферта», є офіційною публічною офертою на придбання інформаційно-консультаційних послуг товариства з обмеженою відповідальністю International Academy of Atmalogiya OÜ, зареєстрованого в Естонській Республіці, реєстраційний номер: 16460596, і третіх осіб, залучених на умовах цієї Оферти (далі – «Компанія»), адресованої необмеженому колу осіб, розміщеним на інтернет-сайтах за адресою: http://ishchenko.pro/, https://atmalogiya.com/, https://atmaplatforma.com/ , далі «Сайт». Якщо з вами не укладено письмовий договір або угоду, ваш договір
завжди включатиме принаймні ті умови, які викладені в цьому документі (далі – «ЗАГАЛЬНІ УМОВИ»). Будь ласка, уважно прочитайте пропозицію. На додаток до ЗАГАЛЬНИХ УМОВ, викладених у цій оферті, ваш контракт з компанією також включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, опубліковані на сторінці опису продукту (послуги) або в надісланих Вам юридичних повідомленнях (далі – «Далі – Вам іменуються як «ОСОБЛИВІ УМОВИ»).

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, викладені в оферті, та ОСОБЛИВІ УМОВИ (далі разом іменовані «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг та використання сайту.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

(АКЦЕПТ ОФЕРТИ)
Використовуючи сайт і купуючи послуги, пропоновані компанією, ви приймаєте пропозицію і укладаєте з нами обов'язкову угоду про обслуговування.
Акцепт оферти прирівнюється до укладення договору в простій письмовій формі. Ви можете прийняти УМОВИ договору наступними способами:
(А) виконавши дію, що свідчить про прийняття УМОВ договору: натиснувши на кнопку, поставивши галочку або аналогічну дію) на сторінці замовлення послуги на веб-сайті; або
(В) фактичне використання Послуг та матеріалів сайту. При цьому ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання Послуг як акцепт УМОВ (акцепт оферти).
Використовуючи сайт проекту або послуги, пропоновані на сайті, ви приймаєте всі ці УМОВИ, а також даєте згоду на обробку ваших персональних
http://ishchenko.pro/privacy.
Якщо ви не згодні з цими ЗАГАЛЬНИМИ або КОНКРЕТНИМИ УМОВАМИ (опублікованими на сторінці продукту) або нашою Політикою конфіденційності, будь ласка, залиште сайт і припиніть користуватися Послугами.
Звертаємо Вашу увагу, що оформляючи замовлення на послуги, що надаються в навчальних центрах Єви Іщенко, Ви також приймаєте Правила відвідування ISHCHENKO.PRO навчальних центрів, опубліковані на сайті http://ishchenko.pro/rules. Будь ласка, уважно прочитайте їх перед оформленням замовлення.
Якщо ви вже оформили замовлення і оплатили послуги, і не згодні з Правилами, припиніть використання Сервісів і запросіть повернення коштів в установленому порядку.


3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Предметом договору є використання сайту, а також Послуг, які ми пропонуємо на нашому сайті та інших сторінках Сайтів. Умовами використання сервісів і матеріалів сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і використовує сайт і Сервіси.
Для отримання платних послуг необхідно володіти повною дієздатністю і бути особою, яка досягла 18-річного віку.

У разі укладення договору від імені організації представник організації повинен володіти необхідним обсягом повноважень.

4. ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Послуги та безкоштовні матеріали Обсяг доступних вам послуг залежить від придбаного продукту (курсу) та обраного пакету послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту, то отримуєте тільки основну інформацію по цікавить темі.

Платні послуги

У разі придбання платних послуг ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до закритого контенту і платних сервісів. Ви можете придбати окремий продукт (наприклад, онлайн-навчання або очне навчання) за одноразову плату, забронювати участь у живому заході (польові тренінги, табори, семінари, сесії) або подати заявку на індивідуальну роботу (сузір'я кайтен через скайп, або живі сесії).
Зверніть увагу, що деякі передплачені пакети вимагають доступу відразу до декількох послуг або курсів.


Зверніть увагу, що навчання має на увазістажування під наглядом куратора, а також самостійна робота і виконання певних завдань (наприклад, заповнення протоколів і проходження супервізії), які є частиною процесу надання послуг.

5. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуги, на нашому сайті, а також в електронних повідомленнях, що надсилаються Вам. Кінцева вартість послуг
у валюті оплати (грн) фіксується у виставленому Вам рахунку, відображається на сторінці оплати, а також у виписці з банку по Вашій картці. У вартість послуг не включені додаткові комісії банків і платіжних систем.

6. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуги, на нашому сайті, а також в електронних повідомленнях, що надсилаються Вам. Кінцева вартість послуг
у валюті оплати (грн) фіксується у виставленому Вам рахунку, відображається на сторінці оплати, а також у виписці з банку по Вашій картці. У вартість послуг не включені додаткові комісії банків і платіжних систем.

7. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Використовуючи сайт
або Послуги, ви приймаєте будь-які та всі УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом цих документів, покиньте сайт і припиніть користуватися послугами. Якщо ви зареєструвалися на сайті або
оформили замовлення на послуги, запропоновані на сайті, або користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, розсилки новин та інші матеріали в месенджерах або за номером телефону та електронною поштою, вказаними при реєстрації. У деяких випадках можна при необхідності відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх Правил та умов, з якими вас попросять ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі використання послуг, пропонованих на сайті. Ви погоджуєтеся, що не будете займатися будь-якою діяльністю, яка порушує роботу сайту, Послуг або пов'язаних серверів і мереж.
Ви берете на себе повну відповідальність за будь-які порушення ваших зобов'язань, передбачених Умовами, а також за всі наслідки таких порушень.


8. УКЛАДЕННЯ УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (контракту) залежить від обраного вами товару і способу оплати. Реєстрація на сайті, підписка на
розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення своїх платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з умовами цієї Оферти і нашою Політикою конфіденційності (без проставлення галочки в пункті «Я прочитав і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності» у відповідному чекбоксі, під формою збору даних).

Момент укладення договору Відвідуючи сайт і
використовуючи безкоштовні матеріали і послуги, розміщені у відкритих розділах сайту, Ви укладаєте з нами договір на використання матеріалів сайту.
Реєструючись на безкоштовний вебінар або підписуючись на безкоштовну розсилку, ви укладаєте з нами Угоду про надання послуг. У цьому випадку Угода включає Загальні положення та Особливі умови Угоди. У разі

придбання платних послуг, ви укладаєте з нами Угоду про надання послуг в момент натискання кнопки «Взяти участь» або «Купити» (або іншого подібного поля). У такому випадку Угода включає Загальні положення та умови та Особливі умови Угоди.
У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з Вами вважається укладеним в момент оплати Вами виставленого нами рахунку. Виправлення помилок введення Зареєструвавшись на нашому сайті або замовивши послуги, ви можете в будь-який момент перервати процес оформлення замовлення і виправити помилки введення до завершення процесу реєстрації або замовлення.
Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про будь-які помилки введення або неточності в ваших персональних даних.

9. УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги
Будь-які разові послуги / пакети передплачених послуг, придбані на сайті, можуть пропонуватися на певний термін (мають фіксований термін надання послуг). У цьому випадку після закінчення зазначеного терміну надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну надання послуг.
Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо в односторонньому порядку перенести дату і час проведення занять (вебінарів і майстер-класів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.
Тривалість доступу до контенту
Деякі пакети послуг надають користувачеві доступ до певних навчальних матеріалів на обмежений період. У цьому випадку вам гарантується доступ до контенту протягом періоду, зазначеного на сторінці товару.
Хоча ми навмисно не будемо обмежувати доступ до цього контенту, проте після закінчення цього терміну ми не гарантуємо, що цей контент все одно буде доступний для вас (що не є порушенням умов договору з нашого боку).

10. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ) ПОСЛУГ

Замовляючи послуги компанії, ви оформляєте раннє замовлення послуг за зниженою ціною за умови оплати вартості бронювання. Ви зобов'язуєтеся оплатити решту вартості послуг в рамках умов акційної пропозиції, опублікованої на нашому сайті або в письмових повідомленнях, надісланих вам.
При оплаті різниці у вартості ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того, який пакет послуг ви забронювали.


Зверніть увагу, що внесена Вами сума (вартість бронювання) вважається депозитом і перераховується Вами в рахунок належних платежів, як доказ укладення договору і забезпечення його виконання. Якщо Ви не оплатите заброньовані послуги в повному обсязі протягом зазначеного терміну, ми утримаємо всю суму депозиту - вартість бронювання не повертається.
Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) для часткової оплати інших послуг компанії протягом двох (2) календарних місяців з моменту внесення депозиту - для цього зверніться в нашу службу підтримки клієнтів. Після закінчення зазначеного терміну ви втрачаєте цю можливість.
11. УМОВИ ОПЛАТИ

У разі придбання платних послуг на сайті в момент оформлення замовлення
(успішне введення платіжних реквізитів в форму платіжної системи) відбувається одноразове списання суми вартості замовлених послуг. Вартість послуг вказується без урахування комісій платіжних систем.

При оплаті послуг карткою сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім вартості послуг, в суму списання входять додаткові комісії банків і платіжних систем.
Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з Вашої платіжної картки, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх оплати.

23. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ