!!!Важливо!!! Термін дії повтору обмежений.

Коли таймер закінчить відлік – перегляд буде неможливим
Дней
Годин
Хвилин
Секунд

АТМАЛОГІЯ

24 листопада 2023

Здобудь професію майбутнього і стань висококласним фахівцем, здатним вирішувати будь-які запити клієнтів та легко заробляти.

Онлайн-навчання 1 рівень

ДЛЯ КОГО НАВЧАННЯ АТМАЛОГІЇ:

Таким фахівцям, як психолог, психотерапевт, гіпнотерапевт, гештальт-терапевт, регресолог, кармолог та іншим представникам допомагаючих професій, які хочуть самовдосконалитись і вийти на принципово новий рівень у своїй діяльності.

01

Фахівцям у наукових та духовних галузях знань, які досліджують себе і цей світ, хочуть навчитись ефективно взаємодіяти з простором, отримуючи з нього потрібні відповіді, приймати правильні рішення та рухатись вірним життєвим шляхом.

02

Людям, яким не байдуже їхнє майбутнє та майбутнє їхніх дітей, які готові до якісних та глибоких трансформацій через здобуття нових, високоточних та ефективних польових і квантових інструментів.

03

Тим, хто ставить собі небанальні питання, прагне розвитку, займається самопізнанням на різних рівнях – від фізичного до тонкоматеріального – і хоче бути в потоці нового часу, отримавши відповідь на запитання «Хто я, чому і для чого я тут?»

04

Це професія для тих, хто вже самоствердився як фахівець, і хоче збільшити свою ефективність та підвищити чек. А також для тих, хто задумався про новий підхід до життя, щоб стати здоровим, щасливим, успішним та збалансованим у всіх сферах.

ЩО ТАКЕ АТМАЛОГІЯ?

Атмалогія - прикладна, міждисциплінарна область знань, спрямована на систематизацію та об'єднання понять про структуру особистості, сенс людського життя та способи впливу на долю. Атмалогія поєднує у собі гуманітарний і природничо-науковий підхід.

Термін "Атмалогія" походить від двох слів: "атман" (санскр. Ātman) - вища "Я", самість, дух; "логос" (від грец. Λόγος) - слово як творчий початок, слово Боже, думка, сенс, поняття, число, знання. Дослівний переклад - "Знання суті".

Атмалогія визначає концепцію світобудови, побудовану на синкретичному об'єднанні різних напрямків:

сучасної психології

психотерапії

філософії

нейропсихології

ембріології

квантової фізики

астрофізики

математики

епігенетики

духовних практик Сходу та Заходу

стародавніх трактатів про будову світу та існування людей різних народів

шаманізму

Місцем з'єднання даних областей знань в атмології є квантова механіка та квантова фізика. Остання - розділ теоретичної фізики, в якому вивчаються квантово-механічні та квантово-польові системи та закони їх руху.

Атмалогію ми також трактуємо як «сенс твого дихання». Що видихаєш, те й вдихаєш. Тому ми дбаємо про те, щоб наше «дихання» було свіжим і чистим.

ДЛЯ ВАС ЦЕ УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ:
У зручному для себе режимі здобути якісну освіту від Міжнародної Академії Атмалогії, отримати академічні години професійної перепідготовки та створити міцний фундамент для реалізацій.
Навчитися швидко, легко та ефективно працювати з клієнтами, отримувати від них подяку та схвальні відгуки, спостерігаючи, як їхнє життя змінюється на краще.
Навчаючись дистанційно, онлайн, із будь-якої точки світу, всього за 6 місяців освоїти сучасну прикладну професію та почати дивовижний шлях до власного успіху в кар'єрі.
Пропрацювати самостійно та в групах за допомогою квантових польових інструментів власні проблеми, блоки, страхи, невпевненість, біль та увійти в найкращий варіант своєї долі.
Полюбити і цілком прийняти себе, розкрити свою унікальність, отримувати від професійної діяльності задоволення і рости як фахівець, збільшуючи дохід та клієнтську базу.
Підвищити вже наявну кваліфікацію, розширити інструментарій, освоїти новий напрямок роботи з клієнтами, щоб це приносило їм відчутну користь на всіх рівнях життя.
Освоївши нову потрібну професію, ви зможете стати високооплачуваним експертом з приватною практикою, не прив'язуючись до місця і часу.
ФОРМАТ НАВЧАННЯ
Теоретичні уроки у записі
На кожному модулі ви отримуватимете нові глибокі теоретичні знання, а також підказки для їх засвоєння та подальшого пропрацювання на курсі.
Практичні роботи в Zoom протягом 6 місяців, у тому числі, в супроводі кураторів.
Для освоєння та відточування отриманих інструментів та навичок передбачено необхідну кількість практичних робіт. За вашим бажанням, їх може бути більше.
Щомісячні онлайн-зустрічі з відповідями на запитання від ЭVA.
Будь-які питання з теорії та практичних завдань ви зможете ставити ЭVA і отримувати на них розгорнуті відповіді, які допомагають зрозуміти, де ви застрягли і чого ви не бачите.
Закритий канал і чат студентів для взаємодії з ЭVA та менеджерами в період навчання.
Ви матимете можливість спілкуватися з іншими студентами, кураторами та з самою ЭVA, отримувати необхідну підтримку та допомогу від менеджерів.
Протоколи робіт, інструкції та методичні матеріали, які пришвидшать засвоєння нових знань.
Вам будуть надані таблиці, в яких ви зможете вести облік своїх практичних робіт та покращувати якість освіти за рахунок додаткових матеріалів.
Робота з клієнтами
Вже під час навчання ви можете почати працювати з клієнтами. Це допоможе вам краще зрозуміти, відчути і освоїти специфіку отриманих інструментів та побачити свої перші результати.
Підсумкова сертифікаційна робота
Наприкінці останнього модуля кожен студент проведе фінальну, в рамках процесу навчання, сертифікаційну роботу під наглядом куратора.
Отримання Сертифіката про закінчення Атмалогії 1 рівня.
Виконавши всі необхідні умови навчання, провівши потрібну кількість практик та захистивши сертифікаційну роботу, ви отримаєте Сертифікат Міжнародної Академії Атмалогії.
З метою широкого розповсюдження знань про Атмалогію, які мають особливу цінність у теперішніх реаліях нашого часу, ми включили в курс Атмахілінг 1 рівня за ціною навчання лише Атмалогії:
Доповнений і поглиблений теоретичний відеокурс із 6 модулів
Еквівалентна вартість оновленої програми складає
Курс Атмахілінгу 1 рівня
Збільшена кількість годин практичної роботи в Zoom протягом 6 місяців, у тому числі в супроводі практикуючих атмологів
Щомісячні онлайн-зустрічі з Евою з відповідями на питання
Закритий чат студентів для взаємодії з Евою і менеджерами в період навчання
Методичні матеріали і додаткова література
2000€ + 1000€
Атмалогія+Атмахілінг
Для учасників набору на
24 листопада 2023 року!
Атмалогія + Атмахілінг
=2000€
Вартість програми буде складати всього

ПАКЕТНА ПРОПОЗИЦІЯ

АТМАЛОГІЯ 1 РІВЕНЬ
МОДУЛЬ 1:
«Атмалогія. Кайтен-сесії як базовий інструмент трансформації і перетворення структури особистості»
МОДУЛЬ 2:
«Атмалогія родової системи. Техніки та інструменти роботи з родом»
МОДУЛЬ 3:
«Атмалогія. Техніки та інструменти роботи з програмами Душі»
МОДУЛЬ 4:
«Атмалогія. Форматування і зцілення досвіду поточного життя»
МОДУЛЬ 5:
«Атмалогія. Формування реальності життя»
Доступ до онлайн-запису навчання на платформі ThinkiFic на 12 місяців
Вартість: 2000 €
Атмалогія + Атмахілінг = 2000€
АТМАХІЛІНГ 1 РІВЕНЬ
Доступ до онлайн-запису навчання на платформі ThinkiFic на 12 місяців
Вартість: 1000 €
МОДУЛЬ 6:
«Атмалогія особливих тем»
Два семінарські заняття
Шість підготовчих сеансів
Активація на 1 ступінь
Сертифікація
Долучення до спільноти Атмахілерів
Для учасників набору на 24 листопада 2023 року!
Інструменти Атмахілінгу посилять вашу польову роботу з клієнтом.

У вас буде два інструменти для роботи з клієнтом: інструменти Атмалогії та інструменти Атмахілінгу.

Практики Атмахілінгу створені для очищення, зцілення, трансформації негативних особистих і родових програм і для активації нових ресурсів. Під час сеансів поле людини наповнюється Частотами Світла і допомагає їй перейти на якісно вищий рівень життя.

Школа Атмахілінгу – це квантові техніки. Їхня головна перевага – швидкість. Вони швидше запускають трансформацію, формуючи те «Я», яке стає основою для створення нової структури особистості.
В Атмахілінгу можна працювати двома способами:
Це вид енергетичного цілительства і трансформації, який використовує потоки різних Частот Світла, серед них: енергоінформаційні Канали Творителя, Координаційної Ради Всіх Енергій, Вищого Кармічного Уряду, Вищого Вселенського Магістрату, Вищих Цивілізацій, Енергій і Сил Планети Земля і Космосу…
Атмахілінг
Внутрішній – індивідуальні практики для себе.

Зовнішній – сеанси для інших юдей, які може проводити лише Майстер, який отримав активацію Атмахілера.

Атмахілінг включає всього 5 ступенів посвячення: від роботи з кармою, усунення родового і побутового впливу, до Майстра своєї школи.
ТАКОЖ ДОСТУПНЕ НАШЕ ВНУТРІШНЄ РОЗТЕРМІНУВАННЯ
І менеджер надішле вам графік наступних платежів.
ОПЛАТА ПОМОДУЛЬНО
Можна залишити заявку або оплатити 1 модуль

У вас є унікальна можливість придбати повний курс навчання Атмалогії, а також – окремо кожний модуль із повної програми.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ АТМАЛОГІЇ

МОДУЛЬ 1

ТЕМА: «Знайомство з Атмалогією та Кайтен»

Як народилася Атмалогія

Що таке Атмалогія. Концепція синкретизм. Квітка щастя. МАА – Міжнародна Академія Атмалогії та Асоціація Атмалогії

Платформа ЭVA та канал Атмахілінгу

IPRO-Центри. Асоціація та AtmaSpace

Історія людства та еволюція поняття «щастя». Екзистенційна криза. Мета – людяне людство.

Світоустрій. Світи Яві/Наві/Праві. Бардо життя та Бардо смерті. Нові сенси людства. Центральна вісь та центральний шлях еволюції

Людство як світовий експеримент. Атмолог – СТО для богів

Будова індивідуальної Атмалогії. Поєднання фізичного, тонкоматеріального та духовного. 7 тіл – чакральний шлях. МерКаба – тіло Світла та персональний літаючий апарат

ДМС – Деконструкція Матриці Систем. Формування Долі в процесі онто- та філогенезу

Кайтен. Протокол. Чотири рівні. Система конденсованого досвіду. Санкальпа – йога тонких припущень

Кайтен. Демонстрація алгоритму. Активація роботи у Полі

Атмолог як інсайдер. Сідло Софії та Харичний Канал
6 принципів Атмалогії. «Все є Я»; «Все вчасно та своєчасно»; «Все правильно»; «Все для щастя»; «Вихід там де вхід», «У що вірю те й тут»
Запит як намір працювати
Формування Запиту та доручення на роботу
АтмаСтан, АтмаПозиція та «аморальність» Атмолога
Двопоінтовий Кайтен. Протокол роботи
Двопоінтовий Кайтен. Демонстрація
Відносини: «Атмолог-Клієнт»; «Атмолог-Атмолог»; «Атмолог-Майстер»
Техніка відшарування та введення в Поле нового елемента
Життя після Кайтен. Рекомендації для клієнта щодо інтеграції «нової версії в себе» у своє життя
Ядерний Кайтен. Демонстрація
Як працювати з клієнтом

ТЕМА: «Атмалогія Родових Систем. Техніки та інструменти роботи з Родом»

МОДУЛЬ 2

Знайомство з Атмалогією родових систем

Базові закони функціонування сімейних систем – Порядки Любові. Закон приналежності, хто належить до системи

Закон Ієрархії. Причини та наслідки його порушення

Закон Балансу «Брати-Давати». Приклади порушення балансу у відносинах

Приклад системних зміщень та переплетінь

Генограма та геносоціограма як базовий інструмент системної сімейної терапії

Порушення потоків любові між жінками роду

Деморобота «Ритуал відновлення потоків любові між жінками роду»

Симптом та його послання. Протокол роботи із захворюваннями

Демонстраційна робота у Полі. Протокол «Багаторівневе тіло»

Атмафрази – вербальний інструмент Атмалогії
Ейфонічні рухи та їх роль у створенні нової системної архітектури
Демонстраційна робота безпротокольної роботи
Неупокоєні у системі. Як мертві стають неупокоєними. Алгоритм роботи
Як відбувається системне переплетіння. Приклад із померлим попереднім партнером
Види почуттів: первинні, вторинні, системні та мета- почуття
Магія у системі. Ритуали, вербальне програмування. Етапи роботи
Макроподії та їх вплив на систему

ТЕМА: «Атмалогія Душі. Техніки та інструменти роботи з програмами Душі. Системні Маркери»

МОДУЛЬ 3

Поняття: Душа, Дух, Вище Я, Наставники, Куратори та Вчітелі. Атма та Атман як Створювачі та Творці унікального персонального спектру

Як формується енергоінформаційний файл. Цінність роботи з рівнем програм Душі

Створення «Місця Сили»

Техніка «Кінотеатр» — алгоритм роботи

Інтервенції в роботі з технікою «Місце Сили»

Робота з рівнем Душі з використанням інтервенції «Там, за заплющеними очима, подивися на свої ноги…»

Техніка IVISIONG («Айвіжинг»)

Контракти та обмежуючі угоди в системі

Маніфест Вільної Істоти

Повернення частин Душі з Метадосвідом

IPRO центри. Протокол роботи з Наставниками та Кураторами

Системні маркери та їх історія

Демонстрація роботи у Полі з рівнем Досвіду Душі

ТЕМА: «Формування та Зцілення Досвіду Поточного Життя»

МОДУЛЬ 4

Період планування. Вибір матері та вибір батька

Базові перинатальні Матриці Грофа

Ембріогенез. Етапи внутрішньоутробного розвитку

Практика «Молитва вдячності на Світанку Життя»

Етапи формування особистості

Особливості здійснення сучасного часу. Особливі діти

Теорія Прихильності. Формування базових патернів комунікації

Мама. Період дитинства від 0 до 3-х років. Фундамент внутрішньої опори. Перервані потоки любові

Практика «Перепис травм періоду немовляти»

Тато. Дошкільний період від 3-х до 5-7 років. Едіпів комплекс та комплекс Електри. Фундамент опори соціального життя

Демонстраційна робота «Материнський та батьківський полюс». Формування монади персонального Всесвіту
Польова демонстрація роботи з полюсами «Сепарація від родової системи»
Шкільний період. Особливості розвитку свідомості учнів молодшого, середнього та старшого віку
IVISIONG «Я вирушаю у своє життя»
Молодість-зрілість. Події життя та їх відбитки
Татові доньки та мамині синочки. Сумний, нарцисичний і відповідальний тип
Батьківські доручення. Парентифікації та тріангуляції
Як ненароджені діти впливають на народжених. IVISIONG «Квіткова колиска». Техніки та інструменти
Усиновлення та специфіка роботи з темами патронажних дітей
AtmaRelief (АтмаРеліф). Робота з травмою втрати
Специфіка роботи стосунків у парі. Розлучення, зради, зрадництво…
ТЕМА: «Формування реальності життя»
МОДУЛЬ 5
Еволюція любові. П'ять базових якостей людини. Достоїнство, Чесність, Безоціночність, Відповідальність та Гумор
Система Кут Хумі. Визначаємо за датою народження завдання на втілення Душі
Касти та варни як основа вроджених якостей та талантів
Побудова графіка Волі та графіка Долі для визначення місця життєвого шляху клієнта
Протокол роботи «Лінія часу»
Робота з метафоричними картами
Ядерна сім'я та поняття внутрішньої архітектури
Протокол роботи «Внутрішня сім'я. Тато/мама/я»
Все є Я і Я є Все
Формати роботи: «Я і Життя», «Я і Бог»
Протокол роботи «Я і Внутрішня дитина»
Розум і разум. Їхня єдність і відмінність
Земне втілення у чому сенс розвитку особистості?
Як переводити класичний кайтен на платформу формування особистості
Польова демонстрація протоколу роботи «Я» та «Гарне Майбутнє»
AtmaRelief (АтмаРеліф) «Фіксація Нової Версії»
ТЕМА: «Атмалогія особливих тем»
Особливості роботи з темою грошей
Психосексуальний розвиток особистості
Особливості роботи з темою сексуальності
Магія, ритуали, обряди, зароки, контракти. Використання системних команд та робочих зон у опрацюванні даних тем
Ритуали та чаклунство, ритуальні вбивства та особливості роботи з ними
Захворювання, симптоми та операції в системі
Партнерські відносини. Обов'язкові інтервенції у роботі з парою
МОДУЛЬ 6
«Я, Він і наше Ми» у партнерствім
Близнюкові Полум'я
Призначення, покликання та місія
Протокол роботи з чотиривимірним тілом
ПІСЛЯ НАВЧАННЯ НА ПЕРШОМУ РІВНІ ВИ ОТРИМАЄТЕ
Ваше життя зміниться, а ви своїм прикладом, новими знаннями та навичками зможете покращувати якість життя своїм рідним, близьким, клієнтам та дорогим вам людям.
Основи Атмалогії – знання про свій внутрішній Всесвіт і про своє Вище Я як принцип, через який вирішується все в цьому житті.
Володіння такими інструментами, як: генограма, Кайтен-сесія, IVISIONG, метафоричні карти; вміння працювати з фігурками та підлоговими якорями.
Запустите аутопоетичні процеси, які дозволять вийти на новий рівень світосприйняття та взаємодії з ним.
Вміння вирішувати свої особисті запити та запити інших людей у різних сферах життя (батьківсько-дитячі, особисті стосунки, фінанси, кар'єра, духовний розвиток) та на всіх рівнях (внутрішньоособистісному, індивідуальному, родовому, реінкарнаційному).
Базові знання про світобудову, людську систему та закони її функціонування, незалежно від того, скільки вам років і хто ви за освітою.
Пропрацюєте свою структуру особистості та звільните її від контекстних нашарувань.

ВІДГУКИ
НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ: