ПРО ПРАКТИКУМ
Наші ненароджені діти та діти нашої родової системи, які не отримали життя, наша причетність до того, що ми могли сприяти і проводити в минулих своїх втіленнях дії, які вели до смерті плоду, не даючи Душі реалізувати свій життєвий план, – все це ми несемо на своїх плечах, і воно впливає на наше самопочуття, якість нашого життя.
Ми будемо очищати свою структуру особистості від тих файлів Душ ненароджених дітей, які залишилися.
Аборти, завмерлі вагітності, викидні, спіралі, протизаплідні таблетки, наслідки штучного запліднення – глибока, важлива, важка для розуміння та сприйняття багатьма тема, в якій через релігійні, морально-етичні, психоемоційні переконання та настрої складно розібратися. Однак ми точно знаємо, що все це впливає як на нашу структуру особистості, здоров'я фізичне і ментальне, життя, долю, так і на наших дітей та їхнє благополуччя.
НА ПРАКТИКУМІ:
Будемо очищати свою родову систему і давати запит на пропрацювання родової системи наших партнерів, щоб отримати доступи до ресурсів роду.
Працюватимемо з нашими ненародженими дітьми, а також з ненародженими дітьми до сьомого коліна нашого роду.
Будемо працювати з тим, коли ми абортували дітей у своїх минулих життях, з тими своїми частинами, коли ми були абортовані самі.
Але ми маємо можливість оплакати, завершити, упокоїти, вивести з матриці енергоінформаційні файли Душ, які не були народжені, щоб звільнити їх і звільнитися самим.
Будемо діставати звідти свої частини та інтегрувати їх, збираючи в ціле та цілісне.
Упокоїмо всіх ненароджених на всіх рівнях нашої системи.
Цей практикум підходить як для жінок, так і для чоловіків!!!
Ви повернете собі душевний спокій та рівновагу. Відчуєте себе захищеними і в безпеці. Ви усвідомите, що робота з упокоєння всіх ненароджених дітей вашої системи принесе вам довгоочікуване полегшення! Ви зможете відчути свою внутрішню цілісність.
Повернете собі своє системне місце. Відчуєте можливість приймати свої рішення, а не тих ненароджених дітей, кого ви могли тимчасово заміщати за законом збереження енергії та інформації у вашій родовій системі. У вас з'явиться чітке бачення себе, своїх відчуттів і подальшого життєвого шляху.
Хвороби, нездужання, симптоматика захворювань почнуть потрохи слабшати і відступати. Все, що було пов'язане з проблемами у сфері здоров'я (кісти, ерозії, дисплазії, віруси тощо) з більшою імовірністю піддаватиметься лікуванню і більше не буде причин їм виникати знову/для їхнього повторного виникнення.
Ресурси, можливості, енергія, фінанси, здоров'я, благополуччя, впевненість у собі почнуть проявлятися у вашому житті. Ви зможете безперешкодно рухатися найкращими коридорами долі. Ви почнете помічати, як змінюється благополуччя ваших дітей. Ви помітите покращення у ваших стосунках з партнером та його родичами.
Вартість участі: 27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: