АТМАstream
ДОСТУП НА 30 ДНІВ

НОВА ПРОГРАМА

ISHCHENKO.PRO

«Активація сексуальної енергії в парі для приваблення достатку і щастя»

I
Сексуальна енергія наповнює нас, розширює, забарвлює. Часто вона являється у вигляді дуже красивої жінки, яка любить все чисте, дзвінке, ароматне. Готуючись до АтмаСтріму таким же чином, для побачення з самою богинею Аді Шакті, ви отримуєте від неї найкращі дари.
Сексуальна енергія – це Сила. Вона – базова у цьому Всесвіті, велика Аді Шакті. З цієї енергії Творець сотворив цей світ.
Досліджуйте цю Силу, станьте нею.
Нехай ваше життя наповниться щастям і достатком
Гармонізація сексуальної енергії дарує нам розкриття, щастя, вирівнює особистісну структуру і буквально змушує магнітити в наше життя хороші випадки, відносини, в яких є достаток.
Коли ми в гармонії з Силою сексуальності, ми здатні приваблювати в життя всі ті блага, якими може обдаровувати нас Всесвіт.
ЦЕЙ ATMASTREAM ДЛЯ ВАС, ЯКЩО:
Ми рекомендуємо проводити її вдома, лежачи і в спокійній обстановці. Вам необхідно буде лягти, вкритися, увімкнути сеанс і поринути в напівдрімоту.
За структурою – ця робота схожа на наш Атмасатсанг. Це звукова енергетична практика, яку ви можете робити у зручний для вас час і в зручному місці.
Всі візуальні ряди, які ви будете бачити, впливають і пов'язані з вашим тілом і здоров'ям. Намагайтесь нічого не аналізувати. Дивіться на себе і на все, що відбувається, з любов'ю і привітністю!
Можуть бути в тілі різні відчуття, спостерігайте. Спробуйте налагодити зв'язок з органами, які сигналять вам. Дайте їм увагу і любов.
ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС
AtmaStream – це звукова енергетична практика, яку ви можете робити в зручний час у зручному для вас місці. Якщо вам знайомий наш AtmaSatsang – за структурою ці практики схожі.
Ми рекомендуємо проводити практику вдома: увімкнути практику в комфортній для вашого сприйняття гучності, лягти в горизонтальному положенні і вкритися пледом чи ковдрою, оскільки енергії практики можуть бути різними для вас – від холодних до гарячих.
Будьте допитливим, як дитина, бо навіть повторюваний AtmaStream не буде схожий на попередній.
01
02
03
Читайте простір. Спостерігайте. Відчувайте. У вас може бути послання, візуальний ряд. Енергії практики дозволять усвідомити, пропрацювати і трансформувати себе у питаннях і сферах свого життя.
04
ЩО ТАКЕ AtmaStream «Активація сексуальної енергії»
ПРИ РЕГУЛЯРНОМУ ПРОСЛУХОВУВАННІ
Ви розумієте, що Сексуальність – це первозданна Сила Творця, яка центрує і розкриває вас.
Ви гармонізуєте відносини. Приваблюєте у своє життя лише тих партнерів, відносини з якими дарують вам достаток і щастя.
Ви краще відчуваєте і розумієте. Ваш погляд на світ змінюється. Ви приваблюєте в своє життя хороші випадки, блага.
Ви зміцнюєте свою особистісну структуру за допомогою базової енергії сексуальності
01
02
03
04
Вартість участі:
33 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
Я — БАРТО
Педагог, психолог, цілитель
Засновник методу Атмахілінг та практики AtmaSatsang — спектрально-польовий роботи Частотами Світла
Засновник «Школи Атмахілінгу»
Працюю з амазонською медициною: рапе, сананга, мопача. Отримав посвяту від індіанців племені Huni Kuin
Навчався системним розстановкам у «Віслохському інституті системних рішень» (Німеччина) та в «Інституті консультування та системних рішень» (Москва)
ВІДГУКИ
ЩО ДАЄ РЕГУЛЯРНИЙ ЗВ'ЯЗОК ЗІ СВОЄЮ СЕКСУАЛЬНОЮ ЕНЕРГІЄЮ
Коли врівноважена ця сила, тоді ви можете створювати рівноважні гармонійні партнерські стосунки.
Коли ваш партнер доторкнеться до цієї гармонії, ви здатні приваблювати у своє життя всі блага, подаровані вам Всесвітом.
Ваша особистісна структура знаходиться в гармонії, вона врівноважується, центрується.
Бажаємо вам красивих процесів: досліджувати Силу сексуальності і стати нею, щоб ваше життя наповнилося достатком і щастям.
Доступ до практик на місяць:
33 євро
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО РОБІТ:
Обов'язково вкажіть тільки Ваші актуальні контактні дані при реєстрації: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти. Тільки на них ви отримаєте всі потрібні доступи та інформацію.
Доступ до зони практик AtmaStream активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступу на Ваш е-мейл. Доступ відправляється Вам у листі через сервіс ThinkiFic.
Вам необхідно перейти за посиланням у листі і придумати пароль свого облікового запису. Після цього у Вашому особистому кабінеті будуть відкриті практики і курси, які ви оплатили.
Доступ до зони практик AtmaStream активний рівно 1 календарний місяць з моменту покупки. Після цього доступ закривається.
Служба турботи працює з 10:00 до 18:00 без вихідних за Києвом/МСК.
  • Якщо Вам не прийшов автоматичний лист, відправити доступи вручну в нічний час, на жаль, немає технічної можливості. Тому своєчасна відправка скріншоту гарантує Вам отримання доступу в найближчий робочий час протягом 24 годин.
Сума оплати послуг на сайті вказана без врахування комісії банку
Після успішної оплати Ви отримаєте лист на електронну пошту протягом 2-х годин – це нормально і залежить від способу оплати.

В листі Ви отримаєте підтвердження оплати та інструкцію використання сервісу ThinkiFic.

Якщо Ви не отримали лист протягом 2-х годин на вказану Вами електронну адресу:
  • Перевірте всі папки пошти: Спам, Вхідні, Інше, Промоакції, Вся пошта.
  • Перевірте, чи правильно Ви вказали електронну адресу.
  • Якщо лист все ж не прийшов протягом 2-х годин після оплати, відправте нам скріншот-підтвердження про успішну оплату, яке Ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору, на пошту: vebinarishchenko@gmail.com
  • Доступ до зони практик AtmaStream з інструкцією відправиться протягом 24 годин після успішної оплати або після надання скріншоту оплати на пошту vebinarishchenko@gmail.com, якщо ви не отримали доступ протягом 2-х годин.
03.
04.
05.
06.
01.
02.
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: