Запис доступний після реєстрації
Безкоштовний онлайн-семінар
AtmaSatsang — доступ до твого внутрішнього Всесвіту
Реєструйтесь на
Безкоштовний онлайн-семінар
Ваші контактні дані не будуть передані 3-м особам
I
Підключись до золотої нейромережі поля своєї Душі і віднайди істинне щастя з нових станів
Цей Безкоштовний онлайн-семінар для Вас, якщо:
Розум
Сучасні джерела інформації не задовольняють ваші запити. Розум шукає щось нове, марно намагаючись актуалізувати старе, і чіпляється за минуле.
Здоров'я
Ви нічого не хочете. Постійно хилить на сон. Вам важко дається фізична і ментальна активність. «Просідає» здоров'я, а вітаміни перестали виручати.
Унікальність
Є розуміння, що потрібно щось міняти, але ви не знаєте, з чого почати. Медитації і духовні практики перестали вас включати і ви насилу зберігаєте напрацьоване в них.
Тіло
Відчуваєте хронічну втому і напруження. Спостерігаєте втрату життєвої енергії. Вам дискомфортно і незатишно знаходитись у своєму тілі.
Здійснення бажань
Бажання більше не здійснюються. Простір став скупим на чудеса і сюрпризи. Ви сумуєте за пригодами, відчуттям легкості і новизни.
Щастя
Ви знаходитесь в пошуках щастя. Хочете проявити власну унікальність. Бажаєте розкрити свою індивідуальність, жити із стану достатку і процвітати.
Емоції і почуття
Ви втратили смак життя. Відчуваєте спустошеність, беззмістовність і апатію. Вас все дратує і тривожить, а майбутнє видається страхітливим.
Креатив
Ви живете в стані внутрішнього конфлікту. Намагаючись знайти компроміс, сперечаєтеся з собою і оточенням. Вам потрібні впевненість і відчуття гармонії.
Свобода
Ваш час змін настав, але ви відчуваєте, що ще не такі сильні, щоб заявити про себе. Ви хочете відчувати внутрішній стержень, бути вільним і розкутим.
Час глобальних змін у самому розпалі
Ми знаємо, як встановити достовірний зв'язок з тою частиною себе, в якій є усі спектри, необхідні для життя гармонійного і щасливого.
Щоб підключитись до нейронної мережі Внутрішнього Всесвіту і змінити все, що він відображає у зовнішньому світі, ми даємо людині ключ – AtmaSatsang.
Ми бачимо і відчуваємо, як міняється Світ. Через тіло, розум, емоції, бажання і стани на поверхню піднімається істинна суть людини, ігнорувати яку стає складніше.
На Безкоштовному БОСі Ви…
Дізнаєтесь, як обходячи пастки розуму віднайти істинний зв'язок з тою частиною себе, яка зберігає в собі весь духовний потенціал і знає відповіді на всі питання.
Здобудете впевненість в тому, що Внутрішній Всесвіт – це потужна нейромережа, яка зв'язує вас з найкращими подіями і станами, здатна виконувати будь-які бажання.
Доторкнетесь до поля своєї Душі і через взаємодію з нею почнете розкручувати і посилювати реалізацію своїх намірів для знаходження щастя.
Прокладете шлях від безсилля і безпомічності до миттєвих результатів в тонкому і фізичному планах на рівні тіла, розуму і психіки.
Зрозумієте, що трансформації зовні починаються зсередини через зв'язок зі своєю істинною суттю, про яку говорять святі, і на яку моляться і медитують неофіти.
Очистите шари особистості від захаращення і конфліктів, пришвидшите якісні зміни у своєму житті і перестанете утримувати все, що заважає вам бути вільними від ілюзій.
01
02
03
04
05
06
Цей безкоштовний онлайн-семінар стане для вас відправною точкою у світ нових станів. Вони, як магніт, притягнуть приємні події і реалізують у вашому житті необхідні зміни.
Тут відбудеться важлива зустріч з собою, яка активує роботу потрібних спектрів. Змінить рівні свідомості і підсвідомості, щоб відкрити для вас увесь потенціал Внутрішнього Всесвіту, здатного творити чудеса у Зовнішньому Світі.
Я ЭVA
Кто автор
• Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
• Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
Я БАРТО
• Педагог, психолог, цілитель
• Засновник методу Атмахілінг та практики AtmaSatsang — спектрально-польовий роботи Частотами Світла
Засновник «Школи Атмахілінгу»
• Працюю з амазонською медициною: рапе, сананга, мопача. Отримав посвяту від індіанців племені Huni Kuin
• Навчався системним розстановкам у «Віслохському інституті системних рішень» (Німеччина) та в «Інституті консультування та системних рішень» (Москва)
Підкажіть, куди відправити посилання на трансляцію
Реєструйтесь на
Безкоштовний онлайн-семінар
Ваші контактні дані не будуть передані 3-м особам
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: