ДЗЕРКАЛЬНИЙ КОРИДОР:
«АКТИВАЦІЯ ЦЕНТРОСОМНОЇ МЕРЕЖІ ТВОГО ТІЛА СВІТЛА»
IVISION
ЗАПИС
I
ISHCHENKO.PRO
Значення чисел в нумерології базується на древніх сакральних знаннях. Взаємодію явищ матеріального світу з математичними знаками підтверджують як стародавні писання, так і сучасна наука. І ті, і інші вважають математику мовою Бога.

Сакральна геометрія, таємниця золотого перетину, послідовність Фібоначчі, священне число «Пі», магічні квадрати… все це споконвіків хвилювало уми вчених.
Як наші комп'ютерні і мобільні додатки отримують технічну підтримку, коди оновлення, апгрейди старих і створення нових програм, так і наш Всесвіт періодично посилає нам свої енергетичні потоки інформації.
Ця інформація закодована в числових кодах, які відповідають датам поточного часу.
ПРО ПРАКТИКУМ
З приходом в наш світ знань про цифрову реальність людству відкрився прямий доступ до розуміння, як підключатися до Всесвітнього Інтернету, щоб отримати коди, які створюють нашу нову реальність. Такими воротами є дати «дзеркальних коридорів».

Значення дати
Унікальність дати 21/08/2021 у тому, що вона поєднує в собі і кайтен, і синергію. І це означає чудову можливість переписати і збільшити те, що буде служити нашому хорошому майбутньому.
21/08/21 = жіноче і чоловіче, матеріальність і безкінечність. В сумі повної дати: 21/08/2021 ми отримуємо 16.

16 – це початок гармонійного сімейного вогнища, наповненого любов'ю і матеріальним достатком. Одиничний заряд шістнадцяти означає філософію і самоаналіз.
21 серпня 2021 року сприяє створенню нової формули щасливого сімейного життя через самоаналіз системи і переписування своєї старої філософії.
НА ПРАКТИКУМІ
Ми дамо запит на активацію центросомної мережі нашого світлоносного тіла. Центросома – це геометричний центр клітини, центр цитоплазматичного Всесвіту, який здатний змінювати клітини в організмі.

Ми будемо працювати з центросомною мережею тіла, щоб через її оновлення навчитися формувати нову реальність. Ту реальність, де поняття щасливого сімейного життя виходить за межі індивідуальної системи і переходить у поняття Сім'ї як Людства, як Дому, як усієї Планети.
Переписати старі коди і отримати оновлення своїх програм
Активувати Тіло Світла і зробити перезавантаження всієї системи на фізичному рівні
Запустити процеси оновлення і зміцнення фізичного здоров'я
Інтегрувати код-ключ до створення нового щасливого сімейного життя
Збільшити кількість енергії в тілі, що дасть вам можливість яскравіше проявляти себе у фізичному світі
В РЕЗУЛЬТАТІ ПРАКТИКУМУ:
Ви отримаєте можливість:
Синхронізувати свою біологію з новими ритмами Всесвіту
Зверніть увагу!
За допомогою цієї практики ми даємо вам ключ, який відкриє вам двері у світ нових можливостей. Далі все залежить від вашої роботи над собою і бажання якісно змінити своє життя.
ВІДЕОЗАПРОШЕННЯ ЕVИ Іщенко:
Вартість участі: 970 грн
Докторка філософії, засновниця прикладної області знань про структуру людини «АТМАЛОГІЯ» і авторка методу «ДЕКОНСТРУКЦІЯ МАТРИЦІ ДОЛІ».
Спеціалістка зі щастя.
Готова поділитися з вами своїм більш ніж 15-річним досвідом і надати допомогу у вирішенні задачі вашої душі на це втілення!
Я – ЕVА
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ
01.
Під час реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з доступами до інтенсив-практикуму прийде вам на пошту після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Звертаємо вашу увагу! Якщо ви не отримали лист, відправте скріншот про оплату НА ПОШТУ! Звернення стосовно оплати без скріншота не розглядаються! Подбайте про своєчасне отримання доступу на онлайн-курс!
04.
Якщо ви оплатили доступ після 20:00 21.08.2021, ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ тільки до запису – 26.08.2021, коли практикум закінчиться і записи будуть додані на платформу!
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 21:00 з понеділка по неділю, за київським часом!

В нічний час можливості надіслати вам доступи, на жаль, немає. Тому просимо вас заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без врахування комісії банку.
05.
Сеанс активації відбувається у прямому ефірі 21.08. Доступ до запису буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic протягом 3-4 робочих днів після завершення заходу – 26.08.2021!

Вам необхідно буде перейти за посиланням у листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого у кабінеті вам будуть відкриті практики і курси, які ви оплатили!
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ АБО ТРУДНОЩІ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ
Телефон:
Copyright © 2022. Всі права захищені
Email: