АТМАstream
«МІЙ ДІМ І ВСЕ, ЩО В НІМ»
ДОСТУП НА 30 ДНІВ

НОВА ПРОГРАМА

ISHCHENKO.PRO
I
Він дає нам комфорт, затишок, тепло, радість і щастя. Заряджає, підтримує, береже здоров'я, хороше самопочуття, чудовий настрій. Це наш надійний тил, де ми можемо бути самими собою.
Як же це чудово – бути щасливим власником дому і всього, що в ньому є. Дім – наша фортеця, де ми відпочиваємо і відновлюємося, набираємося сил, отримуємо ресурси, гармонізуємо себе і свою діяльність.
Якщо постійно щось ламається, відбуваються якісь непорозуміння, неприємності, суперечки, сварки, скандали, пов'язані з нерухомістю. Буває так, що не виходить роз'їхатись чи з'їхатись, вирішити якісь дрібні чи серйозні питання з житлом.
Якщо у нас немає свого дому, ми можемо почуватися незатишно, некомфортно, скуто. Або ж якщо ми володіємо житлом, але в нас постійно трапляються якісь проблеми, пов'язані з нерухомістю.
ПРО ПРАКТИКУМ
АтмаСтрім допоможе вам вийти з існуючих програм, які не дають можливості покращити якість житла чи його комфорту.
Пропрацювати різноманітні питання, пов'язані з нерухомістю, і вийти з ситуацій чи станів, які вже давно зависли в повітрі на рівні клопотів, непорозумінь, суперечок чи конфліктів.
Ми будемо давати запит на спектри, які допоможуть у питаннях придбання свого житла. Щоб з'явилося істинне щастя бути власником свого гніздечка.
А в тих, у кого вже є власне житло, з'явиться можливість масштабуватися до придбання нерухомості закордоном чи на островах.
Ми рекомендуємо проводити її вдома, лежачи і в спокійній обстановці. Вам необхідно буде лягти, вкритися, увімкнути сеанс і поринути в напівдрімоту.
За структурою – ця робота схожа на наш Атмасатсанг. Це звукова енергетична практика, яку ви можете робити у зручний для вас час і в зручному місці.
В тілі можуть виникати різні відчуття. Просто спостерігайте. Не давайте ніякої оцінки тому, що відбувається. Все, що ви побачите – приймайте і відпускайте з миром.
ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС
Вас можуть охоплювати різноманітні переживання, може трусити, кидати в жар чи в холод, можуть котитися сльози. Розслабтесь і дозвольте всьому негативному піти.
Прийміть усе з вдячністю і вірою, що ваш запит чи ситуація змінюються. А в любові розчиняється все, що перешкоджало вашим досягненням.
Вартість участі:
33 євро
У вас з'явиться можливість вирішити спірні питання з нерухомістю, які затягнулися.
З'явиться більше ресурсів для врівноважування конфліктів, пов'язаних з житлом, і виходу з них.
З'явиться відчуття наповненості, внутрішньої і зовнішньої гармонії у вашому просторі.
Стабілізуєте енергоінформаційний фон вашого дому чи квартири. Звільнитесь від гнітючих думок і почуттів.
Дасте собі шанс на придбання довгоочікуваного житла, про яке давно мріяли.
В РЕЗУЛЬТАТІ ПРАКТИКУМУ
Отримаєте внутрішню впевненість у своїх силах відновити гармонію, тепло і затишок в домі. Вирішити питання якості і комфорту житла.
Звернення ЕVИ та Ігоря Іщенків:


Вартість участі:
33 евро
Я – ЕVА Іщенко
Доктор філософії, засновниця прикладної області знань про структуру людини «АТМАЛОГІЯ» і автор методу «ДЕКОНСТРУКЦІЯ МАТРИЦІ ДОЛІ».
Спеціаліст зі щастя.
Готова поділитися з вами своїм більш ніж 15-річним досвідом і надати допомогу у вирішенні задачі вашої душі на це втілення!
ХТО РОЗРОБИВ ПРОГРАМУ
Я – Ігор Іщенко
Педагог, психолог, цілитель.
Засновник «Школи Атмахілінгу».
Працюю з амазонською медициною: рапе, сананга, мопача. Отримав посвячення від індіанців племені Huni Kuin.
Навчався системним розстановкам у «Віслохському інституті системних рішень» в Німеччині та в «Інституті консультування і системних рішень» у Москві.
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО РОБІТ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок, це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильно електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до робочої зони ATMAstream, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
04.
Важливо! Доступ до робочої зони ATMAstream активний рівно 1 календарний місяць! Після чого доступ закривається.
05.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
03.
Доступ до робочої зони ATMAstream активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш е-мейл!
Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic.
Вам необхідно буде перейти за посиланням у листі і вказати пароль до вашого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам будуть відкриті практики і курси, які ви оплатили!
06.
Сума оплати послуг на сайті вказана без врахування комісії банку.
Доступ до робочої зони ATMAstream з інструкцією відправляється протягом 24 годин після успішної оплати або після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не прийшов в заявлені терміни.
В нічний час можливості надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо вас заздалегідь потурбуватися про отримання доступів, у робочий час компанії.
*Доступ до робочої зони ATMAstream надається на період 1 місяць з моменту покупки.
ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ АБО ТРУДНОЩІ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ
Телефон:
Copyright © 2022. Всі права захищені
Email: