АТМАstream
«Твій Адеш. Єдність матеріального, душевного і духовного у твоїй системі»

НОВА ПРОГРАМА

ДОСТУП НА 30 ДНІВ
ISHCHENKO.PRO
I
ПРО СЕАНС
Розрізненість на рівні дій, цілей і смислів може відводити нас від виконання наших намірів, відбирати енергію, необхідну для звершень, і занурювати людину в ілюзію відділеності і рутини.

Однак усі ми прагнемо щастя і гармонійного проявлення на рівні Матерії і Духу.
Але тільки через складання всіх аспектів наших Я у нас є шанс вийти у більш якісне розуміння себе в цій реальності.

Об'єднавши всі рівні нашої системи, ми можемо трансформувати довколишній Світ. Тоді й життя стане до нас прихильним, рясніючи можливостями.
Адеш – це узгодженість на рівні Підсвідомості, Свідомості і Надсвідомості, яка створює унікальний простір для росту потенціалу людини.

Адеш – це Єдність Тіла, Душі і Духу через усвідомлення себе як Всесвіту, що постійно розкривається, і вміщує в себе дію, любов і мудрість.
ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС
Ми рекомендуємо проводити її вдома, лежачи і в спокійній обстановці. Вам необхідно буде лягти, вкритися, увімкнути сеанс і поринути в напівдрімоту.
За структурою – ця робота схожа на наш Атмасатсанг. Це звукова енергетична практика, яку ви можете робити у зручний для вас час і в зручному місці.
Всі візуальні ряди, які ви будете бачити, впливають і пов'язані з вашим тілом і здоров'ям. Намагайтесь нічого не аналізувати. Дивіться на себе і на все, що відбувається, з любов'ю і привітністю!
Можуть бути в тілі різні відчуття, спостерігайте. Спробуйте налагодити зв'язок з органами, які сигналять вам. Дайте їм увагу і любов.
ПРИ РЕГУЛЯРНОМУ ПРОСЛУХОВУВАННІ:
Вийти із стану ілюзорності і віднайти ясне бачення себе, свого життя, своїх можливостей, якостей, істинних бажань і задач на втілення.
Що це може вам дати чи допоможе змінити?
Віднайти тонкий зв'язок з усіма своїми проявленими і не проявленими частинами духовного і матеріального, для досягнення гармонії і балансу.
Пробудження в усвідомленні себе і матеріального світу як духовної енергії, яка отримує форму завдяки нашим смислам і намірам.
Встановити і зміцнити взаємозв'язок зі своїм вищим духовним аспектом, налагодити з ним хороший контакт на рівні Душі і Тіла для щасливого життя.
Вартість участі:
33 євро
Звернення ЕVИ та Ігоря Іщенків:
Вартість участі:
33 євро
Доктор філософії, засновниця прикладної області знань про структуру людини «АТМАЛОГІЯ» і автор методу «ДЕКОНСТРУКЦІЯ МАТРИЦІ ДОЛІ».
Спеціаліст зі щастя.
Готова поділитися з вами своїм більш ніж 15-річним досвідом і надати допомогу у вирішенні задачі вашої душі на це втілення!
Я – ЕVА Ищенко
Я — ЭVA Ищенко
Я – ІГОР ІЩЕНКО
Педагог, психолог, цілитель.
Засновник «Школи Атмахілінгу».
Працюю з амазонською медициною: рапе, сананга, мопача. Отримав посвячення від індіанців племені Huni Kuin.
Навчався системним розстановкам у «Віслохському інституті системних рішень» в Німеччині та в «Інституті консультування і системних рішень» у Москві.
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО РОБІТ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок, це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильно електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до робочої зони ATMAstream, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
04.
Важливо! Доступ до робочої зони ATMAstream активний рівно 1 календарний місяць! Після чого доступ закривається.
05.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по неділю, за київським часом!
03.
Доступ до робочої зони ATMAstream активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш е-мейл!
Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic.
Вам необхідно буде перейти за посиланням у листі і вказати пароль до вашого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам будуть відкриті практики і курси, які ви оплатили!
06.
Сума оплати послуг на сайті вказана без врахування комісії банку.
Доступ до робочої зони ATMAstream з інструкцією відправляється протягом 24 годин після успішної оплати або після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не прийшов в заявлені терміни.
В нічний час можливості надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо вас заздалегідь потурбуватися про отримання доступів, у робочий час компанії.
*Доступ до робочої зони ATMAstream надається на період 1 місяць з моменту покупки.
ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ АБО ТРУДНОЩІ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ
Телефон:
Copyright © 2022. Всі права захищені
Email: