МИСТЕЦТВО БУТИ БАТЬКАМИ

5-денний тренінг

ISHCHENKO.PRO

Авторський інтенсив від ЭVИ Іщенко

Запис
I
ДЛЯ КОГО ІНТЕНСИВ:
Для батьків, у яких є діти від 0 до 60 років, бо ніколи не пізно зробити щось хороше для своєї дитини, її самопочуття, світогляду і якості життя в цілому.


Для тих, хто хоче бути батьками і усвідомлює, що системне місце для щасливого батьківства готується завчасно. Саме на це місце приходить і потрібний партнер, і Душа дитини, щоб створити красивий і гармонійний візерунок життя.
Для тих, хто обіймає керівні посади і прагне вибудувати правильну горизонтальну та вертикальну комунікацію зі своїми співробітниками і підлеглими. Для досягнення поставлених завдань і цілей з гармонійної внутрішньої структури.

Для тих, хто самотній, і ніяк не може вибудувати свої партнерські стосунки, при цьому має у своїй родовій історії матерів-одиначок, вдів, які втратили годувальників, дітей-сиріт, оскільки це може бути прихованою причиною, через яку партнерство стає неможливим, оскільки активує програми самотності, втрат і невдач.
РОЗКЛАД ДНІВ ІНТЕНСИВУ:
Очищаємо та звільняємо системне місце дитини і батьків від негативних контекстів і нашарувань родової, кармічної та особистої системи. Те, що передалось у спадок з першоклітинами матері і батька.

Виводимо системне місце дитини із чисельних родових переплетень і деструктивних зв'язків на його власне законне місце. Впорядковуємо і відновлюємо необхідну системну цілісність та стійкість.
Формуємо еталонну модель взаємовідносин батьки/дитина (діти, якщо їх кілька). Структуруємо її, гармонізуємо і наповнюємо.

Даємо запит на активацію системного місця і ресурсів Душі та роду для здоров'я, цілісності, достатку, запуску ресурсів, пробудження талантів і щастя дитини.

Щаслива дитина + щасливі батьки = щаслива сім'я! Розширюємо і зміцнюємо.
ДЕНЬ 1
ДЕНЬ 2
ДЕНЬ 3
ДЕНЬ 4
ДЕНЬ 5
КОМУ КОРИСНИЙ ЦЕЙ ТРЕНІНГ?
Щоб бути хорошими батьками, потрібно починати підготовку вже за 2 роки до того, як ними стати. Підготувати свою субособистість для вибудовування стосунків з дитиною, комунікацій, виховання, відповідальності.
Здорові та щасливі діти зі здоровими та щасливими батьками можливі лише тоді, коли їхня істинна суть пов'язана. Ми не відчуваємо своїх дітей, якщо не відчуваємо себе.


Батьки – це не лише ті, хто люблять і підтримують, але й ті, хто показують своїм досвідом і прикладами, створюють середовище. Знають про індивідуальний підхід – яку дитину потрібно «куснути», а яку «лизнути», кого похвалити, а кому сказати: «Ти сам можеш».
Наші діти напрочуд швидко змінюються і розвиваються! І в кожний новий період вони потребують вже іншого супроводу. Тому у нас з вами, як у батьків, є можливість вже сьогодні сформувати в собі програми підтримуючої і наповнюючої взаємодії зі своїми дітьми!
НА ІНТЕНСИВІ:
і активуємо з нашого найкращого майбутнього все те прекрасне і чудове, що можливе у наших стосунках з нашими дітьми.
Ми дамо запит на демонтаж наших старих батьківських і соціальних програм «правильно/неправильно»
щоб вона стала основою і нашою підтримкою у досвіді батьківства та побудови зі своїми дітьми міцного і довірчого зв'язку, який сприяє розкриттю потенціалів наших дітей.
Ми попрацюємо над своєю внутрішньою суттю,
Сформуєте програму «Мистецтво бути батьками» для своїх дітей. Закладете добрий фундамент живості, почуттів та емоцій для якісного і хорошого зв'язку зі своїми дітьми.
Намітите сприятливий сюжет розвитку стосунків, де ви щасливі як батьки, а ваша дитина щаслива бути саме вашою дитиною, щоб насолоджуватися досвідом батьківства і давати своїм дітям краще.
Навчитеся створювати для своїх дітей найкращі умови і простори, у яких ваші діти зможуть розкрити свої найяскравіші потенціали та можливості бути здоровими, щасливими і успішними.
Дозволите насінню свого роду розкритися в найкращих і сміливих своїх талантах. Надихнетеся бути підтримуюючим і надійним тилом для своїх дітей як мудрі і люблячі наставники та приклади для яскравого життя.
Подаруєте собі можливість бути уважними, дбайливими, мудрими, ситуативними, відповідальними і гармонійними батьками. Візьмете на себе право подарувати своїм дітям життя з внутрішнього балансу та достатку.
ПІСЛЯ ІНТЕНСИВУ ВИ:
Відчуєте себе спокійно і впевнено у тому, що ви і ваші діти заслуговують на стосунки, в яких обидві сторони купаються в умиротворенні, благості і любові. Де у кожного своя роль, і вона зіграна на славу.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
5000 грн
Відеозапрошення ЭVИ
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО НАВЧАННЯ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з доступами до інтенсив-практикуму прийде вам на пошту після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильно електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: happy@ishchenko.pro !
03.
Звертаємо вашу увагу!
Якщо ви не отримали лист, відправте скріншот про оплату НА ПОШТУ! Звернення без скріншоту про оплату не розглядаються! Подбайте про своєчасне отримання доступу на онлайн-курс!
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
04.
Служба підтримки працює з 09:00 до 22:00 за Києвом без вихідних. У вечірній час можливі затримки. Просимо вас подбати про себе і перевірити доступи до продукту у робочий час компанії.
05.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: