ПРО ПРАКТИКУМ
Так, щоб це було вищим мистецтвом, яке вражає і надихає. Щоб почуття не згасали, стосунки були надійними, радості від взаємин із партнером з кожним днем ставало більше, а зв'язок міцнів.
Ми всі мріємо бути щасливими і насолоджуватися партнерськими стосунками, чути одне одного, тонко відчувати і почувати. Бути одне для одного у безлічі позитивних емоційних спектрів
Ми прагнемо до того, щоб любити, і щоб любили нас. Ми хочемо відчувати турботу і прийняття.
Для нас дуже важливо залишатися тими, хто ми є, і при цьому знати, що це не несе загрози з боку нашого партнера, що він бачить нас, чує, приймає і у нас все добре.
І ми можемо бути тими, хто у стосунках цілісний, щасливий та гармонійний, даруючи і приймаючи любов, турботу і вірність!
Ми розуміємо, що різні, хоч і співпадаємо в багатьох точках, і від цього аж дух захоплює, коли ми бачимо, що десь наші думки розходяться, але ми, як і раніше, разом і поважаємо вибір одне одного.
НА ПРАКТИКУМІ:
Ми підемо у свій внутрішній всесвіт, у свою структуру, щоб зцілити батьківські стосунки, стосунки дідусів і бабусь, які, як перенесення, впливають на наші стосунки з партнером.
Ми познімаємо проєкції і повернемо собі свої системні місця, звільнимо себе від нашарувань, в яких загубилися.
Відкриємо свою вертикаль і запустимо процеси перезбирання під курацією свого вищого Я, ангелів-охоронців, наставників і кураторів.
Відшаруємо і завершимо, приберемо програми чужих історій, які не стосуються нашої Душі.
Зробимо аудит та апгрейд цілісності своєї системи.
Запустимо найпотужніші процеси оновлення та зцілення.
Ви підете і відкриєтеся тим змінам, які вас чекають для того, щоб дати більше ресурсу собі і своїм стосункам, щоб бути максимально гармонійними і щасливими.
Дасте вказівку інформаційній матриці, своєму біомеханічному комп'ютеру винести і відшарувати всю інформацію, яка не стосується вашої Душі, щоб завершити чуже і непотрібне.
Відтворите свою внутрішню чоловічо-жіночу структуру відповідно до еталонної божественної матриці для гармонійного існування та розвитку, для балансу енергій, для виконання задач життя і Душі.
Пізнаєте себе глибше і об'ємніше. Внесете нові прописи комунікацій, щоб бути побаченими, почутими, щоб вас зрозуміли і прийняли у ваших стосунках, де ви одне для одного чоловік і жінка, а не брат і сестра чи приятелі.
Вартість участі: 2000 грн
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використанні сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: