ЗВОРОТНА СТОРОНА СЕКСУАЛЬНОСТІ
ПРАКТИКУМ
ОНЛАЙН-ЗАПИС
ПРО ПРАКТИКУМ
Ваше тіло стане більш чуйним і приймаючим, більш сприйнятливим і реагуючим. Зникнуть затиски, страхи та біль. Ви помітите ясність та чистоту свідомості, ваш емоційний стан вирівняється і ви дізнаєтесь, як це – перебувати всередині своєї структури і бути центрованим.
Ви відчуєте легкість в тілі та психіці, у вас з'явиться більше чутливості і приємних відчуттів на фізичному рівні.
Ви зафіксуєте досвід трансформації свідомості, через який будуть проходити потоки сприйняття іншої якості існування, пов'язаної з відчуттями насолоди та задоволення. Ви зможете розпізнавати те, що для вас добре, і те, що не є вашим. З'явиться внутрішній маячок, який допоможе орієнтуватися.
У вас прокинеться смак до життя.
У вас з'явиться блиск в очах, ви зауважите значні покращення у своїй зовнішності, вам буде подобатися ваше відображення у дзеркалі. Ви відчуєте глибоку любов до себе, свого тіла, своєї природи. Ваш розум буде спокійним і тихим, і з цього стану внутрішньої гармонії ви зможете перейти на більш якісний рівень взаємин з партнером.
Почнете помічати, що після проходження практики ви стали більш помітними і привабливими для протилежної статі.
Все це буде наповнювати вас енергією життя, руху вперед, радістю від взаємин, сміливістю бути собою, світитися, сяяти і приваблювати у своє життя фінанси, нові цікаві знайомства, успіх, творчість і подорожі. Ваше життя розділиться на До та Після, де ви вітатимете себе оновленими, сексуальними і бажаними у всіх аспектах буття.
У вас з'явиться природний та інтуїтивний зв'язок зі своєю божественною природою, зі своєю енергією жіночого начала. Ви станете більш текучими, плавними, але при цьому енергійними та активними.
Вартість: 55 євро
Вартість участі: 55 євро
Я - ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор унікальних технік особистісного розвитку
Автор Атмалогії — прикладної галузі знань про структуру людини, науки про щастя
Кандидат психологічних наук
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО НАВЧАННЯ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з посиланням на відео практики прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: happy@ishchenko.pro !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по суботу, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: