САМООЦІНКА.
Я І МОЯ ЛЮБОВ ДО СЕБЕ
ПРАКТИКУМ
Онлайн-запис
ПРО ПРАКТИКУМ
Рівень самооцінки у кожного свій. Хтось себе недооцінює, у когось навпаки – він завищений. Здорова самооцінка трапляється рідко. І це велика цінність, яка є у людини. Це те, що дарує їй відчуття опори і захищеності, відкриває широку дорогу у світ любові та визнання.
Ми підемо вглиб своєї особистості, щоб усунути всі перешкоди, які заважають нам сприймати себе відкрито і чесно.
Наскільки добре ви знаєте себе? Чи любите ви себе по-справжньому? Чому самооцінка є фундаментом повного і щасливого життя?
НА ПРАКТИКУМІ:
Це коли сама людина здатна дивитися на себе відкрито і чесно, готова до щирого діалогу з самою собою, штучно не занижуючи і не перебільшуючи себе, свої якості, свої здібності. Це про ясний розум і непідкупну совість.
Ми зустрінемося очі в очі зі своїми страхами і потоваришуємо з ними.
Ми скажемо «Так!» всім своїм особливостям, унікальним якостям, природним потребам, бажанням і мріям.
Самооцінка і любов до себе – це дві дуже тонкі і вкрай важливі нитки, які, переплітаючись між собою, дають нам відчуття наповненого і радісного життя. Дають нам усвідомлення того, що ми потрібні цьому світу, що він приймає нас, любить і піклується про нас просто тому, що ми є.
Ми звільнимо себе від невпевненості та нещирості бути тими, хто ми є насправді.
Ми визнаємо себе, свою природу, знайдемо всі свої цінності і піднесемо їх самим собі.
Ми запалимо внутрішнє світло, щоб воно висвітило все і показало нам наші переваги та допомогло справитися з недоліками.
Ми відкриємося потоку любові, який іде просто з нашого серця, і скупаємо у ньому свою душу, щоб зцілити тіло та заспокоїти розум.
Щоб полюбити себе, потрібно себе побачити і прийняти свою цінність. Цінність тих якостей, якими ми наділені. Ту індивідуальність та істинність, яку зберігає в собі кожна особистість. Щоб світ міг нам це дзеркалити. Це про всі наші внутрішні і зовнішні ресурси, якими ми, завдяки своїй відкритості, можемо користуватися на благо собі і цілого світу.
Вартість участі: 2000 грн
Завдяки щирості та сміливості увійти до свого центру, ви віднайдете там ресурс, який давно чекає вас і готовий служити вам усіма спектрами енергії життя, любові та краси. Ваш центр буде зміцнено.
Ви відчуєте свою цілісність і ту силу, яка схована всередині вас, для того, щоб любити, цінувати, поважати і вірити в себе. Спалахне внутрішній вогонь визнання і вдячності собі. Більше любові, більше життя!
У вас з'явиться глибоке відчуття прийняття себе на рівні розуму, тіла і душі. Ви побачите, наскільки беззмістовно і абсурдно порівнювати себе з іншими і гнатися за еталонами чужих внутрішніх та зовнішніх проявів.
Все, що заважало вам сприймати себе як унікальне і неповторне божественне творіння, покине вас. А все, що пов'язане з самооцінкою, природним чином вирівняється, прийде в гармонію і набуде балансу.
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: