ПРО ПРАКТИКУМ
Мама – це материнська плата, на яку лягає доля дитини. Батьки слід у слід виконують долю дитини, коли розгортається її сувій карми.
Змінюючи свою конфігурацію, ви маєте всі шанси побачити якісні зміни у житті ваших дітей.
Ми звернемося до Душ наших дітей, до їхніх вищих Я, до внутрішніх Богів та Богинь, і попросимо у безпечному режимі перекодувати усі важкі програми, які осіли в їхніх структурах.
Кожна мама хоче хорошого життя для своєї дитини. Хоче, щоб доля була до неї прихильною. Кожна мама мріє бачити свою дитину здоровою, сильною, радісною, успішною, реалізованою. І саме мама може їй в цьому допомогти. Може підтримати її на тонкому плані, зробити для неї розворот у найкращі коридори її долі, освітити шлях, наповнити і надихнути.
НА ПРАКТИКУМІ:
Ми будемо переписувати наш особистий досвід у своєму внутрішньому всесвіті, щоб отримати стійкий результат для трансформації наших дітей.
Будемо змінювати інформацію у себе на сервері, що якісно позначиться на їхньому благополуччі, здоров'ї, самопочутті, удачі.
Підемо по лінії часу і перепишемо історію зачаття, виношування та народження, щоб полегшити сценарії того, що сталося, і запланованого на тонкому плані.
Ви – та структура, завдяки якій, змінивши і перебудувавши себе зсередини, можна запобігти, покращити, налагодити, виправити, вдосконалити теперішнє і майбутнє ваших чад.
У ваших дітей з'явиться вільна зона росту і розвитку найкращими лініями життя і долі на даний період часу. З'явиться зцілений базовий ресурс енергії життя, творення, любові і щастя.
Перепишете і внесете корективи до певних подій минулого, відштовхуючись від яких у ваших дітей почнуть розгортатися інші, більш сприятливі події та сценарії життя в теперішньому.
Заміните основні ланки фундаменту життя дитини, на який вона зможе сміливо опиратися та розкриватися у всій своїй повноті, талановитості, унікальності і неповторності.
Відчуєте полегшення і внутрішню цілісність. Здатність більше віддавати і підтримувати на енергетичному плані своїх дітей. Благословляти та обдаровувати їх своєю мудрістю, внутрішньою красою і турботою.
Вартість участі: 27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!

В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: