ПРО ПРАКТИКУМ
Енергія, яка знаходиться у цих незавершених стосунках, може бути вивільнена. Місце, яке займають ці зв'язки, ми можемо звільнити для чогось нового, і в такий спосіб оновити свою систему, зробити її легшою і стати більш цілісними.
Почуття: від любові до ненависті у вас чи іншої людини до вас (образа, біль, нерозуміння, надія, сором, страх);
Розставання – це не лише про те, щоб розійтися з людиною, з якою у вас були стосунки чи зв'язок. Це про те, щоб завершити і відпустити минуле. Щось, чого у нашому житті вже немає, але воно підтримується тонким зв'язком, який ми живимо своїми ресурсами.
Енергія може бути у вигляді:
Спільні діти: народжені і ненароджені (аборти, викидні, ЕКЗ (ЕКО), спіралі);
Зв'язок може бути фізичним, ментальним, емоційним.
Гроші та майно: борги, спадок, коштовності, книги, невиплачені зарплати, злодійство і хабарі;
Обіцянки: невиконані обіцянки, клятви (людям і системам: наприклад, присяга, клятва Гіппократа), ритуали (посвячення, ініціації, вінчання), «намріяне майбутнє», обіцянки і зароки, дані собі і своєму життю;
Зв'язки, створені ритуалами, обрядами, самостійно чи за дорученням. Братання, піонери, викликання духів, ворожіння.
НА ПРАКТИКУМІ:
Ми будемо завершувати наше минуле і ті процеси, в яких закапсулювався величезний енергетичний потенціал.
Будемо звільняти себе від важкості, вини, болю, повинностей, клятв.
Будемо повертати собі себе, дефрагментуючи свій внутрішній диск, вивільняючи потоки енергії для створення нових якісних зв'язків.
Очищати свій внутрішній простір для того, щоб з'явилося місце для нових подій, людей, планів, цілей, бажань і можливостей.
Енергія може бути у вигляді:
ЛЮДИ
Колишні партнери
Родичі, друзі, приятелі, колеги
Тварини (собаки, кішки, папуги, хом'ячки)
Житло і місце проживання, з яким залишилась частина душі у вигляді будь-якого почуття
Робота (колектив, проєкти, бізнес-ідеї)
Ви самі: мрії, які ви зрадили; висновки, які ви про себе зробили; слова, які ви собі казали: «дурепа/дурень», «так мені і треба», «отак зі мною завжди і буде», зречення.
Відшаруєте, завершите і заархівуєте попередній досвід на всіх рівнях вашої структури особистості. Вивільнете енергію творення для того, щоб впевнено рухатися далі і створювати нове.
Вийдете з-під впливу усіх обмежуючих зв'язків і контрактів. Минуле залишите в минулому, а в тут і зараз оновитесь. На тонкому плані віддасте усе, що заборгували, а собі повернете своє.
Здійсните гармонійний вплив на ваше життя. Звільните місце для нових почуттів, емоцій, зв'язків, людей, можливостей. У вас з'явиться внутрішній імпульс і натхнення наповнювати своє життя новими смислами.
Відчуєте чистоту та легкість на всіх рівнях своєї системи. Всередині вас з'явиться простір, заряджений силою роду, яку ви зможете реалізувати. Відчуєте впевненість і цільність
Вартість участі: 2000 грн
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використанні сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: