ПРО ПРАКТИКУМ
Ми можемо подарувати нашим дітям життя, яке стане для них захопливою подорожжю. Підтримати їх у скрутну хвилину, захистити, дати хорошу освіту, навчити бути зрілими, відкритими, впевненими у собі.
Виведемо дитину із проєкції системних місць та проблем, дамо їй безпечне місце всередині свого Всесвіту.
Всі ми хочемо бути свідомими, чесними, добрими, люблячими і грамотними батьками для своїх дітей. Хочемо, щоб наші діти росли здоровими, цілісними та щасливими.
НА ПРАКТИКУМІ:
Виведемо ваш профіль, як батьків, на більш гармонійний і цілісний рівень.
Наше завдання – розкрити у собі батьківський потенціал. Бути для своїх дітей безпечними провідниками в цей непростий, багатомірний, багатогранний і дивовижний світ, де вони зможуть реалізувати усі свої таланти, здібності, вміння, бажання.
Утвердитися як цілісна і гармонійна структура особистості, яка здатна супроводити і підтримати своїх дітей на шляху становлення, розвитку і вдосконалення.
Надамо нашій дитині чесну структуру особистості.
Зустрінемо структуру дитини без проєкцій і переплетень.
Вибудуємо нові стосунки з вашою дитиною.
Подивимося на себе справжніх і на те, що ми пропонуємо своїй дитині.
Забезпечимо їй нове системне місце.
Ваші стосунки з самим собою у контексті батьківської структури вийдуть на якісніший рівень. Ви зможете насолоджуватися досвідом бути повноцінними, люблячими, уважними і свідомими батьками.
Ви збережете, покращите, наповните і зміцните стосунки зі своєю дитиною. Побачите зв'язок між тим, хто ви і як ви можете вплинути на розвиток, добробут, успіх і самопочуття дитини.
У вас з'явиться внутрішня впевненість та цілісність, завдяки чому ви зможете максимально повно включитися і розкритися для глибинних трансформацій у стосунках з вашою дитиною.
Ви перестанете сумніватися в тому, що можете бути поруч, підтримувати і надихати своє чадо. Ви почнете вірити у свою дитину, в її унікальність, особливість і неповторність. Почнете вдосконалюватися разом з нею.
Вартість участі: 27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.

Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: