ПРО ПРАКТИКУМ
Є багато питань, на які можна отримати відповіді. І Удача – це не те, з чим народжуються! І це точно не так, що хтось її має, а хтось – ні. Кожен може щось змінити у своєму житті і привабити у нього Удачу!
Як часто у житті вас супроводжує Удача? Хто вона, звідки приходить, коли і чому йде?
Є безліч способів привабити Удачу! Від найбезглуздіших і простих до дієвих методів. Важливо налаштуватися на позитив, побачити можливість і нею скористатися!
Адже якщо людина прокидається з упевненістю, що сьогодні станеться диво – воно справді з нею станеться!
Фортуна любить сміливих, рішучих, ризикових! Як кажуть: «Хто не ризикує, той не тріумфує!!!». Фарт – це те, що є доступним кожному з нас! І що більше ми рішучі та впевнені у своїх діях, то сильніше і наполегливіше нас буде супроводжувати Удача. Важливо йти їй назустріч!
НА ПРАКТИКУМІ:
Ми будемо працювати зі звільненням простору всередині і довкола себе, щоб привабити в своє життя Удачу!
Ми подивимося на багато речей з іншого ракурсу!
Запустимо глибокі трансформаційні процеси на рівні особистісного сприйняття і взаємодії з простором, де ми реально фартові!
Будемо прокачувати свою рішучість та сміливість!
Пробудимо у собі впевненість у тому, що ми щасливчики і везунчики!
і везучими на всіх рівнях і у всіх сферах свого життя! У вас з'явиться відчуття цілісного сприйняття себе, свого середовища і простору, де ви у центрі і володієте всіма необхідними якостями та навичками, які любить Удача, і на які примагнічується Фарт!
Заявите про себе і відчуєте свою могутність бути щасливцями
почне вдаватися те, що раніше не вдавалося, з'являться нові здібності, навички та можливості. Все, що раніше давалося важко, ви зможете робити з легкістю, швидко, з великим натхненням та задоволенням. Нові пропозиції, проєкти, ідеї та можливості їх реалізувати стануть набагато ближчими!
У вас відкриються додаткові ресурси,
завдяки тому, що усвідомите свою унікальність і здатність жити зі стану достатку, де, зокрема завдяки Удачі, у вас в житті відбувається величезна кількість позитивних та значущих подій! Ваші стосунки з Удачею стануть для вас нормою, а усі сумніви перестануть займати місце у вашому житті!
Ви станете більш впевненими у собі
Будь-які комунікації і відносини, у які ви будете входити, приноситимуть взаємний виграш кожному! Ви почнете брати від життя найкраще. Заявляючи про себе і свої наміри, вам не зможуть відмовити і будуть йти назустріч. Удача стане вашою вірною супутницею і ви це відчуватимете у будь-якій ситуації!
Ви станете помітнішими для інших!
Вартість участі: 27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.

Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: