ПРО ПРАКТИКУМ
І сьогодні ми як ніколи близькі до того, щоб сміливо запитувати у Всесвіту більш високочастотні програми для оновлення себе та свого життя. Хто я, куди я, для чого я??? Це питання Душі! І ми починаємо їх собі ставити, коли починаємо «прокидатися».
Наше волевиявлення – це свідомий вибір!
Ми живемо в часи квантового переходу, пробудження та просвітлення, а це означає, що розуміння та світла має стати більше! З нами на контакт виходять наші творці, космічна сім'я, сили світла, і вони культивують у нас прагнення бути дивними та унікальними! У цьому наша ресурсність і велика удача!
Нас курують та піклуються про нас на більш високих планах, живлять космічною енергією наша Душа, Дух і космічні сім'ї. Ми – генератори величезної кількості енергії і, відчуваючи високочастотні емоції, ми наповнюємося! Коли ми функціонуємо на високочастотних спектрах, то з'єднуємося з нашим джерелом. Що вища частота, то якісніша енергія.
Сьогодні наше програмне забезпечення потребує апгрейду та оновлення. І ми повинні виходити більш усвідомлено на зв'язок з нашими кураторами, щоб давати запит на оновлення своїх систем. З усіма життєвими ситуаціями ми здатні впоратися, якщо у нас є зв'язок з вищим Я, довіра і віра!!!
НА ПРАКТИКУМІ:
Ми волевиявлятимемо і запитуватимемо у Бога активації наших божественних якостей.
Будемо налагоджувати та вибудовувати зв'язок зі своїм істинним, вищим Я, Душею і Духом.
Для того, щоб активувати цей зв'язок, ми запускатимемо процеси пробудження нашої світлоносної структури.
Для того, щоб відчувати себе, своє тіло, свої потреби, ми активізуємо світлоносну частину ДНК, яка допомагатиме нам відкривати канали та розширювати кількість світла.
Ми співналаштуємося з каналом Бога та приймемо оновлення всіх своїх систем, оновимо своє програмне забезпечення та активуємо свої частоти світла!
Ви співналаштуєтеся зі своїм внутрішнім та зовнішнім вищим Я! Розкриєте потенціал і потужну силу свого Духу для відчуття внутрішньої цілісності, могутності та віри в себе! Розбудите своє істинне Я і з ним з'єднаєтеся. Відчуєте єднання і баланс внутрішнього та зовнішнього.
У вас з'явиться відчуття глибокої внутрішньої інтуїції і зв'язку з Душею. Ви зможете на неї опиратися, чути свій внутрішній голос та її підказки. Почнете довіряти собі. Ви почуватиметеся тепло і захищено, відкрито та сміливо.
Істина для вас стане зрозумілою і приємною. Ви зможете налаштовуватися на неї завжди і всюди. Ясно чути, бачити, відчувати і знати. Всередині з'явиться джерело світла, яке буде поступово розширюватися, даючи можливість з'єднуватися з вищими знаннями.
З цього моменту вам буде легко приймати рішення, рухатися вперед, вчитися, будувати плани, створювати проєкти, підтримувати відносини, відмовлятися від непотрібного і казати «ні» зайвому, бо всередині вас засяє мудре джерело світла та істинних знань. Ви знайдете Себе!
Вартість участі: 11 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2024. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: