ПРО ПРАКТИКУМ
Побачите себе зовсім з іншого боку, де ви більш гармонійні, цілісні, стійкі, гнучкі, талановиті і харизматичні. Ви з'єднаєтеся зі своїм внутрішнім джерелом фантазій та генерування ідей, зможете швидко та легко перемикатися, активно рухатися вперед, ловити хвилю позитиву і втримуватися в ресурсному стані. Процес особистісного росту стане для вас природним і гармонійним.
Ви відчуєте свою внутрішню силу та віру в себе.
У вас з'явиться стійкий внутрішній стан «я можу», «я достойна», «я справлюсь». Ви зможете адекватно оцінювати свої ресурси, здібності, таланти, спираючись на свою сміливість жити зі свого центру. Ви зможете легко приймати рішення, нести за них відповідальність, насолоджуватися процесом і результатами своєї діяльності та праці. Критика для вас стане стимулом робити швидше, більше і краще. Насолоджуватися собою стане для вас нормою.
Перестанете жити озираючись на інших.
Відчуття внутрішньої цілісності і наповненості буде надихати вас і окриляти. Ви розвинете здатність утримувати увагу на своїх перевагах та вподобаннях, що зробить вас більш привабливим для оточуючих. Несподівано для себе ви помітите, що ваш смак і спрага до життя посилились і тепер вам більше не потрібно десь на стороні шукати способи, як їх активувати. Вам буде приємно знаходитися як в галасливих компаніях, так і наодинці з собою.
Ви виростете у власних очах.
У вас з'явиться чітке бачення себе і своїх можливостей, в яких ви з легкістю зможете досягти успіху. У вас виникне бажання ставити перед собою цілі, досягати їх і бачити, як у будь-яких ситуаціях з'являються додаткові вектори та напрямки, в яких можна взяти додатковий ресурс на виконання поставлених цілей. Ви навчитеся з легкістю долати перешкоди. Ваше життя стане більш яскравим і насиченим.
Все, за що ви будете братися, матиме успіх та визнання.
Вартість участі: 55 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використанні сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: