Тіло – храм Душі і Духу
ПРАКТИКУМ
Онлайн-запис
ПРО ПРАКТИКУМ
Через тіло Душа проявляє себе, діє, реагує, отримує досвід фізичного існування.
Ми будемо очищати родову пам'ять, інтегруємо розірваний досвід дитячих травм, образ, глибоко схованих почуттів.
Тіло подароване нам батьками як заповіт предків і належить матеріальному Всесвіту! Воно включене в полотно Тіла Геї і є приймачем і передавачем між різними рівнями та системами світу.
НА ПРАКТИКУМІ:
Тіло має свою мудрість і з'єднує нас зі всіма нашими тонкими тілами. Воно божественне і священне! Здорове тіло – здоровий дух. Живий дух розкриває красу і повноту життя!
Узгодимо ваше тіло, розум і почуття.
Активуємо ресурси роду і запустимо перекодування нових ниток ДНК у вашій структурі.
Тіло – біоносій, який містить пам'ять нашого поточного життя від зачаття до сьогоднішнього дня. Тіло – наш дім і наш матеріальний Всесвіт!
Вартість: 2000 грн
Очистивши родову пам'ять своєї особистісної структури, ви активуєте і повернете собі ресурси вашої родової системи по лініях батька і матері і наповните себе енергією життя, відновите баланс і рівновагу, що принесе гармонію зовнішнього та внутрішнього
Глибоко пропрацюєте та інтегруєте досвід дитячих травм, образ, витіснених, затиснутих і застряглих почуттів, що дасть полегшення на рівні внутрішнього стану. Зникнуть відчуття розгубленості, недомовленості, невиплаканості. Відчуєте свою цілісність, спокій і захищеність
Узгодите розум, тіло і почуття. Відновите свою вертикаль, завдяки чому стане можливим вийти в стан центрованості і повного усвідомлення себе як єдиної та цілісної істоти, яка живе в людському тілі, пізнає себе через фізичний проявлений світ в тут і зараз
Запустите перекодування нових ниток ДНК, за допомогою чого якість вашого сприйняття, рівень здоров'я і відчуття власної відповідальності та могутності впливати на важливі процеси формування і трансформації реальності стануть доступнішими і ближчими
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильно електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією відправляється протягом 24 годин після успішної оплати або після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не прийшов в заявлені терміни.
Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається, і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи наступний його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом! В нічний час можливості надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо вас заздалегідь потурбуватися про отримання доступів, у робочий час компанії.

Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без врахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш е-мейл! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням у листі і вказати пароль до вашого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: