ПРО ПРАКТИКУМ
Це платформа, де наше ставлення до себе, життя та цього світу зливається з розумінням себе як проявленої матерії – полотном одного великого і цілого.
Ми будемо проходити через контури матеріальних ущільнень, які закріпилися у нашій структурі особистості як патерни, що згущують і затуманюють наше розуміння про себе та свої можливості, і виходити на рівень чистого знання про те, що віра у себе – це начало начал.
Віра у себе – це атмічний рівень, де ми – Дух. Бог, який одягнений у всі наші оболонки і який проявляється через нас. На цьому рівні ми кристальна чистота. Але це не про стерильність, а про великий замисел, який просочується крізь усі мірності та рівні нашої структури.
НА ПРАКТИКУМІ:
Будемо очищати сприйняття себе як вищого аспекту, що проявляється на всіх рівнях життя і з'єднує потоки божественної мудрості, яка проливається на нас у вигляді величного розмаїття форм, образів і смислів.
Наша структура жива і дихаюча. Вона переливається, іскриться і формується завдяки високочастотній енергії, яка, з'єднуючись у більш щільну субстанцію, на різних етапах, формує нашу особистість.
Довіра цьому світу, довіра собі, віра у себе – це першопричина, яка зароджується на вищому рівні буття, яка прокладає собі шлях у життя, у всі його контури, коридори та мірності.
Проявиться безстрашність і виникне імпульс до розвитку у більш повному розумінні того, що всередині мене Бог і він усе бачить, знає, чує і може. З'явиться непідробний смак бути в потоці творення і творіння свого життя з тонким та унікальним звучанням, яке вібрує на частоті вищого знання.
Відбудеться розпакування внутрішнього стану довіри до себе і глибокої віри в істинний смисл і замисел вашої появи в цьому світі. Впадуть усі обмежуючі переконання і пролиється світло істини на те, хто я, навіщо, куди і як. З'явиться легкість і глибинне усвідомлення своєї причетності до того, що життя – це велика гра, в якій ви вже переможець.
Ви побачите себе і свої безмежні можливості, спираючись на те, що ви і є істина. З вдячністю перейдете у стан балансу, достатку, краси, чесності, чистоти, щирості, сміливості, радості та віри у свій шлях як дещо приголомшливе і надзвичайно важливе, шлях, яким тепер можна йти не захищаючись і не озираючись назад.
Прийде глибоке усвідомлення і тотальне прийняття того, що ми є частиною одного великого, глибокого і мудрого простору, наповненого великою красою, істинним смислом і великою любов'ю. Ви відчуєте рясність/щедрість почуттів та смислів, якими наповнена ваша структура.
Вартість участі: 27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: happy@ishchenko.pro !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.

Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: