ШИВА НАДІ
Древньоведична тамільська система передбачень
ЩО ТАКЕ ШИВА НАДІ?
В Індії досі існує одна із найдревніших і найунікальніших систем передбачення долі людини. Це дивовижна і дуже точна древньоведична тамільська система передбачень і читання книги життя на пальмових листках – Шива Наді.
Одного разу я сама стала тією, хто, пройшовши через декілька етапів передбачень, зрозуміла, що моє життя може дуже круто змінитися завдяки цьому. Свого часу так і сталося. І тому тепер мені хочеться поділитися цим з вами.
Для того, щоб знайти ваш лист, астрологи використовують відбиток великого пальця, ваше ім'я, дату, точний час і місце народження.
Історія Наді-астрології розповідає, що коли Шива і Парваті, чоловіче і жіноче начало, говорили між собою про долі людей, все це було записано древніми священниками – Ріші – у кодовій формі на пальмових листках. Наді-астрологи вірять, що знайти свій лист – це подарунок від Шиви за служіння йому у минулих життях, і це найбільше благословення!
Дуже важливо надати точний час народження, оскільки неточність цих даних може призвести до неправильних астрологічних підрахунків.
Ідентифікувавши тип відбитка пальця, астрологи знаходять три згортки, у кожному з яких біля 60-ти листів.
Перша зустріч з Шива Наді виділена на пошук вашого листа.
Вони ставлять питання, на які ви відповідаєте «Так» або «Ні». Астрологи шукають збіги інформації, аж до імен батьків і дружини/чоловіка. Далі вони розшифровують і стенографують його як мінімум день.
Під час другої зустрічі астрологи повторюють деталі минулої зустрічі, розказують про вашу вдачу, позиції планет у момент народження, передбачення на кожну пару років (зазвичай до 65 років, але може бути і більше).
Також на кожному листі записані дані про одне із ваших втілень, що допомагає побачити, як гріхи минулих життів впливають на ваше нинішнє.
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ, КОЛИ ТЕБЕ ЗНАХОДЯТЬ ТАМ, НА ПАЛЬМОВИХ ЛИСТКАХ?
Архівуються усі ваші коридори долі, де ви могли б бути. Вас знаходять у тому коридорі долі, у якому ви зараз. Знаходять те життя, яке впливає на ваше життя сьогоднішнє, і розкривають все те, що вплинуло на ваше народження у цій сім'ї, у цих батьків, і чому все так складається.
Це дає повне і глибоке розуміння того, чому ви тут, і що ви тут робите.
Далі вони прописують ваш подальший шлях і підказують, що потрібно буде зробити у тих чи інших ситуаціях. Завдяки милості Всевишнього, вони вказують нам шлях, коли ми будемо приходити до певних роздоріж, що нам робити і як бути, щоб не наробити дурниць.
Вартість участі: 500

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

КРОК 1

Ми з вами сконтактовуємося, збираємо необхідні дані для астрологів Шива Наді і домовляємося про перший етап.

Перший етап виділений на пошук вашого листка. Відбувається відеодзвінок з астрологами під керівництвом нашого перекладача. Вони ставлять питання, на які ви відповідаєте «Так» або «Ні».

КРОК 2

Другий етап: Астрологи розказують про вашу вдачу, позиції планет у момент народження, передбачення на кожні кілька років (зазвичай до 65 років, але може бути і більше). Також на кожному листку записані дані про одне із ваших втілень, що допомагає побачити, як гріхи минулих життів впливають на ваше теперішнє.

КРОК 3

Далі астрологи прописують ваш подальший шлях і підказують, що потрібно буде зробити у тих чи інших ситуаціях. Завдяки милості Всевишнього, вони вказують нам шлях, коли ми будемо приходити до певних роздоріж, що нам робити і як бути, щоб не наробити дурниць.

КРОК 4
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ШИВА НАДІ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону і адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист із підтвердженням оплати та інструкцією прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (яке ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам на ПОШТУ: happy@ishchenko.pro
04.
Ми надаємо вам запис ZOOM-конференції. Запис потрібно завантажити за посиланням протягом 3 днів.
05.
Запитувані дані необхідно відправити на пошту: happy@ishchenko.pro
03.
Зустрічі з Шива Наді-астрологом (2 консультації) проводяться в режимі онлайн (з будь-якої точки світу) у супроводі нашого перекладача. Місце проведення консультації: ZOOM-конференція. Тривалість кожної зустрічі – у середньому близько години. Зверніть увагу, що точна дата і час консультації узгоджується за 2-3 дні із врахуванням графіка астролога і вашого.
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без врахування комісії банку.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: