САМОЦІННІСТЬ.
УНІКАЛЬНИЙ КОД ТВОЄЇ ДУШІ!
IVISION
Онлайн-запис
ПРО ПРАКТИКУМ
Це рівень Душі, на якому ми здатні подарувати собі гармонію стосунків з собою. З тим істинним Я, яке пройшло через усі сканери самооцінки і готове піти в ядро самоцінності.
Ми будемо очищати свої лінзи сприйняття, видаляти все наносне, шкідливе і зайве, що заважає нам йти в ядро цінності самих себе.
Самоцінність – ядро самооцінки. Це рівень більш глибоких стосунків із собою. Де ми з Розуму переходимо у наш ? Коли ми більше не оцінюємо себе через призму зовнішніх факторів, а йдемо через вміння розрізняти себе у своїй внутрішній багатогранній цілісності.
НА ПРАКТИКУМІ:
Відшаруємо, відокремимо і перепишемо програми, які закривають можливість дозволити собі бути собою, щоб перезібрати сприйняття себе.
Доторкнемося до себе, як до цінності, з якої проростають самоповага і прийняття себе у своїй суті
Це про прийняття своєї індивідуальності та неповторності. Про своє місце в цьому світі, про можливість зайняти позицію, яка належить лише вам і більше нікому.
Ви вийдете на більш глибокий, більш чуттєвий рівень стосунків із самим собою. Приймете свою унікальність і відчуєте силу, яку вона дає. Зрозумієте, що ваша роль у цьому світі – просто бути собою.
Відчуєте всю глибину, багатовимірність і багатогранність своєї особистості. Зіллєтеся зі своєю неповторністю, ідентичністю, оригінальністю, істинністю.
Відчуєте величезний потенціал бути собою без прикидань та спотворень. Знімете пелену, яка закривала чисте сприйняття себе як єдиного у своєму роді і значущого в цьому житті.
У вас з'явиться істинне відчуття власної цінності, з чого взаємодія зі світом набуде гармонійного начала. Ви усвідомите, що означає бути, а не здаватися.
Вартість участі: 27 євро
Я - ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор унікальних технік особистісного розвитку
Автор Атмалогії — прикладної галузі знань про структуру людини, науки про щастя
Кандидат психологічних наук
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: happy@ishchenko.pro !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: