ПРО ПРАКТИКУ
Наша свідомість має доступ до всіх рівнів світового океану. Кожен з нас вирощує унікальний і неповторний код, і це наша основна задача життя.
Ми – насіння Духа вищого порядку, який, потрапляючи сюди у світ 3D, нашу цифрову реальність, ростить себе і розвиває. І ми можемо встановити з ним справжній, чистий і плідний контакт, який дозволить нам розвинути інтуїцію, прокачати інтелект, налаштувати сенсорні системи сприйняття. Повернути собі смак і сенс життя.
Ми будемо давати запит на інформацію і програми оновлення всіх своїх систем.
Щоб не почуватися відрізаними та ізольованими від життя, а брати в ньому активну участь, отримуючи максимум користі і найкращі результати своєї діяльності, усвідомлювати себе цілісними та могутніми творцями цієї реальності, бути включеними у процеси творення, насолоджуючись своїм існуванням, нам необхідний якісний, міцний, надійний і стабільний зв'язок зі своїм вищим Я – своєю НадДушею!
Вийдемо на зв'язок зі своєю курацією – ангелами-охоронцями, наставниками, кураторами, Душею, космічною сім'єю.
Вийдемо на зв'язок з нашим центром – вищим Я, у якого є доступи до всіх коридорів нашої долі, величезна кількість моніторів, де проглядається усе наше життя, багатовимірна і багаторівнева реальність, як глобальна інтернет-мережа з центральною рубкою управління.
Вийдемо у світ задзеркалля і зберемо усі аспекти нашої багатовимірної свідомості.
Ви створите свій багаторівневий нейронний Wi-Fi зі всіма аспектами свого Я. Знайдете свою золоту середину, яка дозволить вам центруватися і відчути свою могутність. Створите простір всередині себе і зовні для того нового, що на вас чекає!
Ви створите хороший, якісний, стабільний, стійкий, цілісний і міцний зв'язок на певній хвилі з абсолютно кожним аспектом своєї свідомості. У вас з'явиться можливість виходу в свідомі сновидіння і бачення підказок, необхідних для подальшого руху вперед.
Гра життя для вас стане більш цікавою та надихаючою. Ви перестанете боятися, сумніватися, бачити усічено. Ви розкриєте увесь свій потенціал ясної і чистої свідомості. Ви станете більш чутливими та проникливими. Ваша інтуїція покращиться у рази!
Ви віднайдете впевненість у собі, у завтрашньому дні, у своєму майбутньому! Вам буде легко знаходити відповіді на питання, які вас хвилюють. Ви станете більш гнучкими, стійкими, адаптивними, маневреними. Всередині себе ви завжди зможете знаходити необхідну вам підтримку, мудрість та знання.
Вартість участі: 27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з підтвердженням оплати та інструкцією використання сервісу ThinkiFic прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Доступ до запису з інструкцією надсилається протягом 24 годин після успішної оплати чи після надання скріншоту оплати на пошту, якщо доступ не надійшов у заявлені терміни.
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Важливо! Доступ до запису практикуму активний рівно 3 календарні місяці! Після чого доступ закривається і у вас є можливість придбати прямий ефір практикуму чи подальший його запис.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на запис практикуму ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до запису практикуму активний в особистому кабінеті з моменту отримання доступів на ваш e-mail! Доступ буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic. Вам необхідно буде перейти за посиланням в листі і вказати пароль до свого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам відкриються практики і курси, які ви оплатили!
Якщо ви оплатили практику після 18:00, то ваша оплата буде зарахована, але ви отримаєте доступ до запису наступного робочого дня!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: