Мені також відомо, що поки ми не усвідомимо свою природу і не наважимося подивитися на себе як на певний базовий цифровий, матричний код, ми не зможемо якісно з'єднатися зі своєю задачею на втілення і здійснити її повною мірою.
зібраними мною ретельно і скрупульозно, для швидкого та ефективного самопізнання і стрімкого руху до прояву своїх талантів і здібностей!
Я знаю, що кожен з вас прагне гарного життя, хоче бути успішним та щасливим. На своєму досвіді я давно зрозуміла, що без основи знань про себе дуже важко рухатися по життю і досягати поставлених цілей.
СКОРИСТУЙТЕСЯ ПРОСТО ЗАРАЗ ФУНДАМЕНТАЛЬНИМИ ЗНАННЯМИ,
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ЦЯ ПРАКТИКА ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ:
/01
Зрозуміти, з чого складається успіх, і як досягнути рівня майстерності, вдавшись до адаптивних сучасних знань, корені яких сягають давнини і базуються на досвіді піднесених вчителів.
/02
Відкрити для себе глибинне розуміння загадкового слова «матриця», розібратися з тим, що таке ваш індивідуальний матричний код, і навчитися розраховувати його самостійно.
/03
Усвідомити, що набуття нових навичок – це про взяття на себе відповідальності за своє життя і про радість та легкість вирішувати поставлені перед собою завдання, досягаючи самих вершин.
/04
Розібратися з системою Каст і Варн. Стане зрозуміло, які притаманні саме вам, і як вони впливають на цілісність та могутність вашої особистості.
/05
Осягнути рівні знань та вмінь для того, щоб привнести у своє життя здатність якісно поєднувати свої ресурси і потреби для досягнення максимальних результатів.
ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ В ЗАПИСІ
Вибирайте зручний для вас час, навчайтесь, пройдіть практику і візьміть те, що допоможе вам реалізуватися якнайкраще на головній сцені під назвою Життя!
Вартість участі: 110 евро
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКИ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані!
02.
Лист з доступом надійде вам на пошту автоматично після успішної оплати.
Він може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильно адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: vebinarishchenko@gmail.com !
03.
Звертаємо вашу увагу! Відправлений скріншот НА ПОШТУ – гарантія отримання доступу до вебінару! Подбайте про своєчасне отримання доступу на вебінар!
04.
Доступ відкривається протягом 24 годин після надання скріншоту про успішну оплату.
05.
Сума вказана без урахування комісії банку.
*Доступ до практичних матеріалів надається на період 3 місяці з моменту покупки
Я володію знаннями, які по крихтах збирала на практиці понад 20 років, і готова з Вами ними поділитися.
Для мене важливо жити і усвідомлювати, що у кожної людини завжди є шанс витягти лотерейний квиток і зробити своє життя ще якіснішим.
Я завжди радію успіхам інших, хто щиро йде шляхом пізнання себе і застосовує отримані досвід та знання у своєму повсякденному житті, щоб радіти кожному дню щиро і по-справжньому.
Вартість участі: 110 евро
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: