Техніка IVISIONG:

Важливі кроки на шляху до щастя!

«Трансформація реальності»
Вартість участі:
27 євро
Запис
ПРО ПРАКТИКУМ
Ми формуємо свою реальність думками, діями, запитами, вчинками, знаємо ми про це чи ні. У нас є можливість свідомо створювати чи трансформувати реальність. Ми створені за образом і подобою Творця, і саме він наділив нас якостями, подібними до своїх.
Сьогодні, коли ми живемо на стику часів, коли кожен з нас пробуджується до розуміння своєї божественної природи і здатності зцілювати та трансформувати свою реальність, прибирати з неї негатив та будь-які застійні явища, ми приходимо до того, що просто зобов'язані вміти створювати своє життя таким, яким захочемо!
Атмалогія – це внутрішній світ людини!
Одна з них – це техніка IVISIONG. І саме з нею я хочу вас познайомити! Вона стане для вас крутим інструментом для самодопомоги і вирішення будь-якої проблеми у будь-який момент!
А ще це міждисциплінарна галузь знань, яка об'єднала в собі багато відомостей про світобудову, людину, щастя і про те, як їй самій впливати на свою Долю та життя загалом!
В Атмалогії ми використовуємо велику кількість технік та інструментів для того, щоб максимально швидко, точно, якісно та ефективно взаємодіяти з багаторівневим і багатовимірним простором для свого блага і блага інших людей.
НА ПРАКТИКУМІ:
Я поділюся з вами тонкощами та особливостями Техніки, за допомогою якої будь-яка людина протягом 10-ти хвилин зможе вирішити будь-яку проблему і змінити будь-яку програму у своєму житті.
Я супроводжу вас у цьому процесі і навчу, як самостійно включити власний ресурс для того, щоб трансформувати свою реальність!
Подбаю про те, щоб ви опанували інструмент, який буде у вас під рукою у найпотрібніший момент для виправлення того, що вам не подобається, чи створення того, що необхідно!
У вас з'явиться чудова технологія для виходу з будь-якої неприємної для вас ситуації, для вирішення будь-якої проблеми та зміни конструкта події, яка впливає на вас негативним чином.
Ви зможете у будь-який момент, усамітнившись, вирішити конфлікт чи якийсь незрозумілий для вас колапс у будь-якій сфері життя. Ваша реальність буде у вас під контролем, і ви зможете на неї впливати.
Ви станете тим, хто завжди зможе опертися на самого себе у важкі часи, підтримати близьких і допомогти їм справитися з невдачами. Страх перед майбутнім більше не буде пригнічувати і покине вас.
Ви здобудете впевненість у собі і в своїх можливостях. Побачите на власному досвіді, як працюють техніки Атмалогії, і порадієте за самих себе! Адже ви – господар свого життя і творець власної реальності
Вартість участі:
27 євро
Я — ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії — прикладної галузі знання про структуру людини, науки про щастя
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ДИВИТИСЯ ЦИКЛ ЕВАДАРІВ З АТМАЛОГІЇ
Вартість участі: 27 євро
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАКТИКУМУ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з посиланням на вебінарну кімнату, де буде проходити практика, прийде вам на пошту автоматично після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильну електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: happy@ishchenko.pro !
03.
Звертаємо вашу увагу! Скріншот, відправлений НА ПОШТУ, – гарантія отримання доступу до вебінару! Подбайте про своєчасне отримання доступу на вебінар!
*Доступ до практичних матеріалів (записи) надається на період 3 місяці з моменту покупки.
05.
Оплату за IVISIONG можна здійснити до 19:30 у день заходу, за київським часом! Якщо ви оплатили після 19:30, вашу оплату буде зафіксовано, але доступ ви отримаєте вже в записі через 2-3 робочі дні після закінчення IVISIONG!
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю, за київським часом!
В нічний час змоги надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
04.
Доступ до практики залишається у вебінарній кімнаті протягом 24 годин з моменту початку трансляції.
Якщо у вас не запускається трансляція, спробуйте зайти до вебінарної кімнати з іншого браузера або ж з іншого пристрою. Якщо перелічені варіанти не працюють і ефір не запускається, напишіть на пошту: vebinarishchenko@gmail.com
Після 24 годин доступ буде закрито!
Ви отримаєте доступ до запису через 2-3 робочі дні!
Ви також отримаєте лист від сервісу Thinkific на свою пошту!, де вам необхідно буде вказати вибраний вами пароль! Після чого ви перейдете до особистого кабінету Thinkific, де будуть зберігатися усі курси, які ви придбали у нашої компанії!
08.
Листи з доступом будуть приходити на вашу пошту кілька разів!
1 лист зразу після оплати;
2 лист в день IVISIONG, зранку о 10:00 за київським часом;
3 лист о 19:30, за 30 хвилин до IVISIONG.

НАГАДУЄМО! Потрібно здійснити оплату до 19:30! Інакше ваша оплата буде зарахована на доступ у записі IVISIONG!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: