ПРОБУДЖЕННЯ ЖІНОЧОЇ СИЛИ!

ЗАПИС ОНЛАЙН-ТРЕНІНГУ

Авторський інтенсив-практикум від ЕVИ Іщенко

7-денний тренінг

ПРОБУДЖЕННЯ ЖІНОЧОЇ СИЛИ
ЯК РЕЗУЛЬТАТ:
ви зможете активувати і вивільнити Жіночу Силу для реалізації сильних сторін системи, щоб привабити у своє життя: здоров'я, гроші, партнерство, материнство, власну реалізацію, щастя, любов і благополуччя.
ЦЕ СЕМИДЕННИЙ ТРЕНІНГ, на якому ми опрацюємо всі основні жіночі архетипи, що дозволить вибудувати гармонійну структуру жіночої особистості.
Якщо ти не знаєш, де і як взяти енергію, щоб прокидатися радісною та щасливою кожного ранку і бути зарядженою цілий день, щоб встигати все, що хочеться, і при цьому бути в тонусі та гарній формі.
Якщо ти почуваєшся втомленою, пригніченою, розгубленою і знесиленою.
які не приносять радість, а лише виснажують, і тобі від цього сумно і самотньо. Якщо ти хочеш відчути себе легкою, повітряною, наповненою і цільною. Бути у гарному настрої і радіти всьому, що у тебе є.
Якщо ти втомилася нести на собі величезну кількість зобов'язань
бачити свою унікальність та неповторність. Хочеш з'єднатися зі своєю внутрішньою природою і наповнитися енергією землі та космосу для формування всередині себе джерела величезного невичерпного ресурсу для кращого життя.
Якщо ти хочеш насолоджуватися собою, приймати себе такою, якою ти є, любити себе, поважати,
Що ти створена для того, щоб розкрити весь свій потенціал та свою жіночу силу і потужність, з'єднати в собі всі спектри твоєї Душі, розкрити своє Джерело сексуальної енергії та енергії життя. Бути в себе єдиною і неповторною! Не соромитися цього, а гідно приймати!
Якщо ти знаєш, що варта кращого!
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ: 5600 грн

ПРОБУДИ СВОЮ ЖІНОЧУ СИЛУ

КОЖНА ЖІНКА – НАЙЦІННІШИЙ ДАР, ДОРОГОЦІННІСТЬ ТА ПРИКРАСА ЦЬОГО СВІТУ!
Протягом віків жінка виконувала в суспільстві різні функції, вона є пам'яттю людства, вона накопичувала і розкладала її за ролями і позиціями. Сучасна жінка увібрала в себе увесь досвід своїх попередниць.
Самі того не усвідомлюючи, ми – жінки – діємо і проявляємося за закладеними у нас першообразами. Це базові структури жіночого ядра, на якому вже вибудовується решта структури нашої особистості.
Незважаючи на те, що сьогодні ми більш вільні, ніж наші попередниці, і можемо собі дозволити різні ролі, проте наша основа багато в чому залишається незмінною.
Всі Архетипи представлені у нашій структурі, і все ж, залежно від того, яка з них буде в центрі, та і управлятиме жіночою Атмалогією
Саме вона формуватиме нашу ідентичність і саме вона визначає сценарії нашої поведінки, а отже, і долю!

Програма тренінгу буде заснована на жіночих Архетипах. Скільки ролей в житті жінки – стільки й Архетипів у неї. Вони всі взаємодоповнюють і змінюють одні одних. Умовно ми можемо розділити їх на п'ять основних: Воїн, Кохана, Дитина, Дружина, Богиня.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ

ЗАПИС

Теоретичні основи будови жіночої структури особистості і її функціонування. Формування «Кола Жіночої Сили»

«Розбираємо Архетип Жінка-Воїн». Вчимося сміливості. Вчимося знати, чого ми хочемо, щоб бути здатними досягати своїх цілей!

ЗАПИС

«Опрацьовуємо Архетип Афродіти-Коханої». Розкриваємо нашу сексуальність та привабливість. Стаємо магнітом для краси і достатку.

ЗАПИС
ТЕМА 1:
ТЕМА 2:
ТЕМА 3:

WiFi-практикум «Дружина». Внутрішня мати як здатність народжувати і ростити. Сестра як партнерство і підтримка. Господиня – планування і хазяйновитість, заробляємо і грамотно розподіляємо.

ЗАПИС
ТЕМА 4:

«Наша внутрішня дитина». Активуємо джерело творчості і спонтанності.

ЗАПИС
ТЕМА 5:

«Хай живе Королева!» Опрацювання Архетипу Внутрішньої Богині. Складання усіх частин жіночої структури навкола Істинного Витоку Ядра своєї Душі.

ЗАПИС
ТЕМА 6:

ЕваХілінг – «Питання і відповіді». Тест-драйви та «обкатування» новеньких структур. Благословення і активація «Кола Підтримки Жіночої Сили».

ЗАПИС
ТЕМА 7:
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ: 5600 грн
Я - ЭVA
Засновник та провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Доктор філософії в галузі психологічних наук
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор унікальних технік особистісного розвитку
Автор Атмалогії — прикладної галузі знань про структуру людини, науки про щастя
Кандидат психологічних наук
Фахівець з щастя. Ділюсь з вами 18-річним досвідом у перетворенні людини
ВАЖЛИВО! ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОСТУПУ ДО НАВЧАННЯ:
01.
При реєстрації вказуйте АКТУАЛЬНІ контактні дані: ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти! Обов'язково!
02.
Лист з посиланням на вебінарну кімнату, де буде проходити інтенсив, прийде вам на пошту після успішної оплати, коли кошти надійдуть на наш рахунок. Це може зайняти кілька годин. Все залежить від способу вашої оплати.
Лист може потрапити в папку: Спам, Вхідні, Інше, Вся пошта, Промоакції. Перевірте уважно всі папки поштової скриньки.
Якщо ви не отримали автоматичний лист, найімовірніше, ви вказали неправильно електронну адресу.
В такому випадку, щоб отримати доступ до практики, обов'язково відправте скріншот-підтвердження про успішну оплату (який ви отримаєте на свою пошту від платіжної системи WayForPay – блакитного кольору) нам НА ПОШТУ: happy@ishchenko.pro !
03.
Звертаємо вашу увагу! Якщо ви не отримали лист з доступом зранку перед заходом (у тому випадку, якщо ви оплатили практику заздалегідь), відправте скріншот про оплату НА ПОШТУ! Звернення без скріншоту про оплату не розглядаються! Подбайте про своєчасне отримання доступу на вебінар!
04.
Доступ відкривається протягом 24 годин після надання скріншоту про успішну оплату.
*Доступ до інтенсиву-практикуму (записи) надається на період 6 місяців з моменту покупки.
06.
Служба підтримки працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по суботу, за київським часом!
В нічний час можливості надіслати вам доступи чи перевірити надходження вашої оплати, на жаль, немає. Тому просимо вас заздалегідь подбати про отримання доступів, у робочий час компанії.
Посилання на інтенсив ви отримаєте протягом 24 годин після звернення (тільки у випадку, якщо доступи вам не надійшли).
07.
Сума оплати послуг на сайті вказана без урахування комісії банку.
05.
Доступ до запису інтенсиву буде відправлений вам у листі через сервіс ThinkiFic протягом 2-3 робочих днів після закінчення заходу! Вам необхідно буде перейти за посиланням у листі і вказати пароль до вашого облікового запису (пароль придумуєте самі), після чого в кабінеті вам будуть відкриті практики і курси, які ви оплатили!
ВІДГУКИ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
пн-пт, 10:00-19:00 за Києвом
Copyright © 2023. Усі права захищені.
пн-нд, 9:00-22:00 за Києвом
З питань оплати:
Служба турботи: