20:00
Портал у достаток і щастя
23 вересня
ЭVAДар
Дізнайтеся, як розблокувати енергію і вийти на шлях достатку та процвітання
I
ЕФІР ДЛЯ ВАС, ЯКЩО:
1
Якщо ви не знаєте, як вийти з негативних сценаріїв життя, в яких змінюються лише декорації, а сюжети повторюються одні і ті ж.
2
Якщо вам досі не вдалося покращити своє фінансове становище, ви живете від зарплати до зарплати і змушені на всьому економити.
3
Якщо ви зневірилися знайти своє кохання, налагодити гармонію в сім'ї, бути для своїх дітей авторитетом та другом, відновити хороший зв'язок з батьками.
4
Якщо ви все ще в пошуках себе і свого призначення, втомилися працювати на нелюбій вам роботі, у вас немає свого житла, а подорожі залишаються тільки у мріях.
5
Якщо вам не вистачає енергії та сил, ви постійно вигораєте, почуваєтеся пригніченими, нікому не потрібними чи перебуваєте у депресії.
6
Якщо ви працюєте над собою, але вас, як і раніше, турбує думка інших людей. Ви почуваєтеся нещасними і вам здається, що ви живете не своє життя.
ВИ ОТРИМАЄТЕ:
Відповіді на питання про те, як і куди рухатися далі, щоб знайти внутрішню цілісність та зв'язок із собою, щоб будь-яка мрія змогла здійснитися легко.
Підказки, де шукати силу для набуття впевненості у собі, як стати господарем власного життя, змінювати його під себе та не підлаштовуватися під інших.
План дій зі швидкого виходу на новий рівень, звідки відкриваються ресурси, перспективи та можливості жити так, як вам хочеться.
ВКАЖІТЬ, КУДИ ВАМ ВІДПРАВЛЯТИ ПОСИЛАННЯ НА ТРАНСЛЯЦІЮ?
Я – ЭVА Іщенко
Докторка філософії, засновниця прикладної області знань про структуру людини «АТМАЛОГІЯ» і авторка методу «ДЕКОНСТРУКЦІЯ МАТРИЦІ ДОЛІ».
Спеціалістка зі щастя.
Готова поділитися з вами своїм більш ніж 15-річним досвідом і надати допомогу у вирішенні задачі вашої душі на це втілення!
ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ АБО ТРУДНОЩІ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ
Телефон:
Copyright © 2023. Всі права захищені
Email: