Я – ЕVА
БЕЗКОШТОВНИЙ БОНУС
Замовте зараз і отримайте
IPRO
Електронна версія книги
Живонароджена, благословенна, вдячна і щаслива. І це лише початок!
I
і отримати безкоштовний бонус КВЕСТ
«Я – ЕVА» Просто про складне
Ми, люди, приходимо в цей світ, щоб стати щасливими. У пошуках щастя ми ставимо безліч питань:
У чому смисл мого життя?
Навіщо я прийшов на цю землю?
Чому зі мною відбуваються одні і ті ж події?
Що я можу зробити і чи можу, щоб покращити своє життя?
Все визначено згори чи я можу змінити свою Долю?
Якщо я можу змінити свою Долю, то як це зробити?
і отримати безкоштовний бонус КВЕСТ
Про книгу
«Я – ЕVА» – це книга-тренінг, книга-провідник
доторкнутися і пізнати структуру своєї особистості
У книзі додаються дієві практики, на яких ви можете зупинятися, робити вправи і рухатись далі. Рух по цьому шляху може бути як самостійним, так і груповим.
Книга «Я – ЕVА» – це подорож до себе, яку починає Ірина, а завершує ЕVА, щоб почати свій Новий шлях в уже зовсім новій якості власної особистості.
В книзі доступно викладаються закони світобудови і детально описуються психологічні і духовні практики. Багато хто думає, що ці знання покриті завісою таємниці, і що потрібно володіти якимось особливим талантом, аби зрозуміти, як працюють ці закони. «Я – ЕVА» розвінчує цей міф, показуючи, що складне може бути абсолютно простим для розуміння. На прикладі особистих історій з життя ЕVИ, ви познайомитесь з азами світобудови. Дізнаєтесь, що таке квантові техніки, і як вони працюють.
Читаючи її, ви зможете:
виявити шлях до свого персонального щастя
знайти підказки і таємні ключі до своєї Душі
здійснити дивовижну подорож до Вищого Я
отримати відповіді на свої питання
запустити трансформацію власного життя
Кому буде цікава ця книга?
Тим, хто прагне пізнати свою Суть, яка складається із багатьох «Я» людської свідомості. Через їх пізнання і прийняття ви отримаєте інший погляд на себе, дізнаєтесь, що таке внутрішня центрованість і свобода самовираження, а також про те, як робити правильний вибір в житті.
Тим, хто прагне істотно полегшити своє життя і змінити світосприйняття, перейти з мінуса в плюс. Ви зрозумієте, що радість, щедрість, доброта, стан вдячності і щастя – це ті стани-смисли, які ви самі свідомо чи несвідомо шукали всі роки свого життя.
Тим, хто займається самопізнанням і саморозвитком. За допомогою дієвих практик, які додаються до цієї книги, ви побачите і зрозумієте, як програми роду, дитячі травми, досвід поточного життя і минулих втілень впливають на ваше життя сьогодні. Ви можете трансформувати їх в собі на благо, навчившись правильно ставити питання і отримувати точні відповіді.
Книга складається із 4 частин і 72 глав
Кожна глава – це окрема історія з життя ЕVИ. В кінці кожної є квінтесенція досвіду – короткий висновок про те, що відбувається, з позиції внутрішнього спостерігача ЕVИ, її Вищого Я.
Що Ви отримаєте після прочитання?
Через прочитання цієї автобіографії ви зможете переглянути своє життя – побачити події з позиції спостерігача, відстежити причинно-наслідкові зв'язки, змістити фокус уваги туди, куди ви ніколи не заглядали, і виявити точні відповіді на свої питання.
Книга переведе вас в режим усвідомленості, допоможе зрозуміти, що життя – це гра, де головний герой – це ви самі, і ваша доля лише у ваших руках.
За допомогою практик ви навчитесь взаємодіяти з самим собою, розкриєте свою унікальність, яка закладена у вас з народження, розбудите той потенціал і ті імпульси, які почнуть вести вас вашим істинним шляхом.
Ви почнете культивувати і плекати в собі ті якості, якими хочете володіти, щоб почати рухатися до щасливого і благодатного життя, сповненого Миру, щастя, гармонії і фінансового достатку.
Ви перестанете робити вибір між сім'єю, роботою, зароблянням грошей, відпочинком і т.д. Все це стане для вас єдиним цілим, що плавно витікає із гармонійного і збалансованого стану.
Відкриєте для себе шлях до свого персонального щастя!
Персональне щастя – це те, що робить щасливим конкретно вас і нікого іншого. Коли ви його отримаєте, ваші пошуки припиняться.
Ви відновите тотальний контакт із самим собою і більше не зможете «видихати» інший смисл, крім свого істинного, не зможете бути ніким іншим, крім себе.
Разом з «Я – ЕVА» в подарунок ви отримаєте Бонус! Це унікальний і спеціально розроблений КВЕСТ.
Щоб отримуючи задоволення від прочитання книги, ви змогли з максимальною користю для себе виконати рекомендовані завдання і наблизитись до свого персонального Вищого Я і щастя.
Вартість
33€
і отримати безкоштовний бонус КВЕСТ
Бонус Квест
Дізнайтесь, що Вас чекає на Квесті «Шлях до мого істинного «Я». Від Homosapiens до HomoHappiens»
Квест по книзі складається з 4 етапів:
Етап 1
Етап 2
Етап 3
Етап 4
ПІЗНАННЯ СЕБЕ І АЗІВ СВІТОБУДОВИ
ПИТАННЯ, ЯКІ ВЕДУТЬ ДО СЕБЕ
МОЄ НОВЕ «Я»
У ПОШУКАХ ІСТИНИ
▸ Щоб увійти в священне тіло книги, перше, що вам буде запропоноване, – це скористуватися персональним ключем, який є лише у вас.
▸ На першому етапі читання книги ви зможете пролити світло на закони, які завжди були присутні у вашому житті і впливали на хід подій.
▸ Отримаєте своє перше завдання, виконавши яке, ви відкриєте вхід у світ родових систем. Виявите зв'язки, побудовані до вас, на яких тримаються сюжети і сценарії поточних подій у вашому житті.
▸ Цей етап передбачає багато сюрпризів, одкровень і відкриттів. Ви потрапите у дивовижну квантову подорож і почнете пошарово розпаковувати себе.
▸ Доторкнетесь до історії, яка допоможе побачити, як через розчарування можна почати шукати відповіді на свої питання не десь зовні, а у себе всередині. Дізнаєтесь про силу віри і зцілення як акті усвідомленості і любові.
▸ Виконавши кілька простих завдань, ви запустите процеси розтотожнення себе з хибним і наносним, яке колись приклеїли до вас інші і переконали так думати.
▸ На цьому етапі ви зробите новий виток по спіралі вгору і вглибину. Яскраві образи, непередавані емоції, зворушливі пригоди…
QUEST
▸ Цей етап дасть вам більш чітке розуміння того, хто ви є, з чого і як складається ваша система особистості, а також хто за всім цим стоїть. Це потрібно, щоб відштовхнутися і впевнено рухатися до себе справжнього в майбутньому.
▸ На цьому етапі у вас з'явиться можливість відпустити все, що утримує вас в застарілих уявленнях і шаблонах мислення. Відмовитися від того, що сковує і обмежує стати по-справжньому вільним і щасливим.
▸ Тут ви підготуєте і розкриєте свою свідомість до інформації, яка переверне уявлення про все, що ви знали до цього.
▸ У вас з'явиться чітке відчуття того, що ви повелитель своєї реальності, і що особисто ви можете на неї впливати за допомогою своїх думок і станів.
▸ Знову завдання і знову підготовка до чергового квантового стрибка в світ, де ви і ваше істинне духовне «Я» – це одне могутнє ціле.
▸ Цей етап – подарунок Долі, який трапляється не з кожним на його життєвому шляху. Якщо вам вдасться тут опинитися – значить, ви поціловані Богом.
▸ Його цінність може вмістити в себе Душа, здатна вийти з-під впливу ментальних конструкцій, знайшовши своє персональне щастя через довіру, безстрашність і повноту відчуттів.
▸ Тут ви станете свідком, спостерігачем, учасником і провідником для самого себе в простір нової реальності під керівництвом свого вищого «Я».
▸ Це не кінець – це початок! Ласкаво просимо в новий Світ, де головний режисер і архітектор власного Життя тепер Ви!
Квест «Шлях до мого Вищого – істинного «Я» – це…
Читаючи книгу «Я – ЕVА» під нашим чуйним супроводом і виконуючи вправи та завдання, ви можете пізнавати себе і рухатися до розкриття і проявлення свого істинного «Я» – тої Суті, яка здатна змінити для вас все.
Кожен з етапів квесту – це кроки для трансформації і об'єднання всіх частин вашого «Я», які були втрачені, забуті, заблоковані в родовій системі, в минулих втіленнях або протягом цього життя, починаючи з раннього дитинства.
Мета цього квесту – перезібрати і об'єднати всі ваші «Я», вибудувати вертикаль «тіло-душа-дух» для становлення вашої нової цілісної особистості.
01
02
03
Після проходження Квесту Ви:
Вийдете на новий рівень усвідомлення себе, знайдете нові смисли життя, почнете жити і розвиватися із стану щастя, радості, духовності, достатку, гармонії і балансу.
Переконаєтесь, що ваша матеріальна реальність – відображення того, що відбувається у вас всередині, що ви самі – це магніт для подій/людей, які приходять до вас зовні. Внутрішній стан достатку буде притягувати до вас фінансове благополуччя і нові можливості. Внутрішні стабільність і опора приваблять у ваше життя сприятливі обставини і комфортні умови. На радість буде приходити Радість, на щастя – Щастя.
Навчитесь генерувати стан гармонії, грамотно розподіляти свої ресурси, відділяти «зерна від полови» – ваше від не вашого. Зрозумієте, що можете самі вибирати свої стани і реакції на те, що відбувається, і управляти собою, а значить, і своїм життям.
Крок за кроком, виконуючи завдання, ви побачите, як Всесвіт відгукується на ваші запити, як ваші бажання починають виконуватися, як ви стаєте тим, хто сам пише сценарій своєї Долі.
В Атмалогії ми називаємо це «шлях від Homosapiens – людини розумної до HomoHappiens – людини щасливої». Тобто того, хто вміло поєднує в собі розум, серце і своє першоджерело щастя.
Людина HomoHappiens – це той, хто відкриває двері свого серця назустріч світу, впускає в себе життя, здається йому, гурманить його, насолоджується ним. Вона видихає щастя і вдихає його ж. Вона і є саме життя!
Про автора книги
ЕVА
Доктор філософії
Засновниця і провідний атмолог «Міжнародної Академії Атмалогії»
Президент «Асоціації Атмалогії»
Автор Атмалогії – прикладної області знань про структуру людини
Спеціаліст зі щастя. Ділюсь з вами 15-річним досвідом в перевтіленні людини
Більше 15-ти років супроводжую тисячі людей у знаходженні себе і свого істинного щастя. Надихаю жити сміливо і красиво, ставати цілісним і самодостатнім, і самостійно вирішувати будь-які питання.
ЕVА
Дружина і мама двох дітей
Написала книгу
Співала, народжувала, плакала і сміялась, любила, злилася, мріяла, досягала і втрачала, впадала у відчай, надихалась, падала і вставала… вчуся «Ахати!» на вдиху і видиху.
Створили разом з чоловіком «фінансову подушку», яка може дозволити жити і не працювати протягом десяти років, що дозволяє сьогодні не думати про заробіток, а займатися улюбленою справою
Три базові освіти і десятки курсів підвищення кваліфікації у першоджерел і кращих спеціалістів в області психології і духовності
Провела авторські програми в Англії, Швейцарії, Франції, Чорногорії, Кіпрі, Норвегії, Швеції, Єгипті, Туреччині, Індії, Бразилії, Білорусі, Грузії, Молдові, Росії, Україні
Провела більше 16 000 клієнтських робіт
Медитувала в Гімалаях, молилась в найдревніших храмах Індії, отримувала ініціації у суфіїв і тамільських садху; обходила кору на Кайласі; проводила пуджу в Мачу-Пікчу, загадувала бажання на пірамідах Теотіуакана; проводжала захід на горі Мойсея; зустрічала світанок на самадхі суфійських святих; відвідала десятки місць Сили і зустрічалась з найвидатнішими Ґуру сучасності…
Пізнавала глибини свідомості через традиції народів Бразилії, Перу і Африки
Фотографувала китів, плавала з акулами
 • А потрібний – це де і куди?
 • Потрібний – це краще, що є в тобі!
 • Мені – туди!»…
  «Ангели працюють тоді, коли ми рухаємося в потрібному напрямку!
   ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ ПИТАННЯ АБО ТРУДНОЩІ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ
   Телефон:
   Copyright © 2022. Всі права захищені
   Email: