З вами знову АтмаДжой. І насичений початок зими на АтмаПлатформі)

Відчуваєте, як змінилася атмосфера? У повітрі запахло снігом, святом, чудесами, подарунками та … Мудрістю? І здається, цього всього найближчим часом ставатиме все більше)

Ловіть свіженькі посилання на новинки тижня, що минув, відмічайте у календариках важливі події грудня, та залишайтесь на АтмаХвилі
Ахо, любі!
ЧИТАЄМО
Як налаштуватись на час, повний дивовижних енергій, чудес і сюрпризів? Чого очікувати? Зібрали для вас в одному тексту ключові Атмаподії місяця. Читайте допис
Що нас чекає у грудні, щоб бути в курсі і нічого не пропустити)
Чим відрізняється розумна людина від мудрої? Як стати мудрішим? Чи є у вас ця королівська якість?
Дізнавайтеся в зручній мережі за посиланням:
Чи може Природа втрутитись в історичний процес? Як готуватись і чи варто боятися? Привідкриваємо завісу тут:
Минуле — це джерело сили, що дало нам життя. Атмалогія знає ключі коректної взаємодії з ним. Які? Дізнавайтесь у публікації Через минуле до гарного майбутнього:
Родова система — наше дзеркало і портал в кармічний досвід. Як атмологи працюють з предками та чи необхідно дбати про свої корені пояснили у дописі
Чому важливо працювати з родом?
Потужні Кайтен-сесії у студентів-атмологів після тижня навчання? Як таке можливо та чи є результати? Ділимося враженнями від перших практичних робіт тут:
01
02
03
04
05
06
Homo Sapiens чи Homo Happyens?
Людина-тварина чи Людина-людина?
Прийшов час обирати подальший шлях еволюції людства:
Цифрова магія грудня. У дописі Знаковий період для нас розповіли, які сакральні енергії ховаються у ключових датах місяця. І як з ними взаємодіяти)
Читайте допис повністю у зручній мережі:
Кожна людина — унікальна частинка великого пазла глобальної гармонії. А вона складається з зусиль кожного з нас.
Про День прав людини, історію та суть свята розказуємо тут:
07
08
09
Тримаємо руку на пульсі світових подій. Що принесе з собою перший зимовий місяць? Спектри чародійства і випробування. Етер
Грудень — місяць чудес дивіться тут:
У невеликому відео ЭVA поділилася думками щодо того, Чи варто святкувати різдвяні та новорічні свята? Що змінилося у сучасному святкуванні? Якими мають бути свята під час війни? Дивіться за посиланням:
AtmaPoint Мудрість як базовий елемент зрілої особистості про найяскравіші ВІН-коди крайнього AtmaSatsang та спектри нового тижня, що наближаються. Етер чекає на вас тут:
Обіцяний Atmalive на непросту тему Чого нам чекати від природи. Виклик людства і його відповідальність. Відповіді на гострі питання і конкретні рекомендації від ЭVA:
Мистецтво робити людей щасливими. Хто такий АТМОЛОГ. Відкриваємо таємниці Атмології. У новому відео на Youtube-каналі ЭVA розповідає, що ж це за професія — атмолог, для чого потрібні такі спеціалісти та чим відрізняються від колег по цеху. Відео доступне за посиланням:
01
02
03
04
05
ДИВИМОСЬ
АтмаМАРАФОН “Жити Свідомо”. Продовжуємо розвивати усвідомленість та впроваджувати корисні звички у наше щодення. Цього разу тримаємо фокус на ключовій атматехніці періоду турбулентності — “Усвідомлене спостереження 2.0”. Що це означає та як виконувати, дізнавайтеся за посиланням:
Коли приходить Мудрість – наступає тиша. AtmaSatsang тижня про активацію внутрішнього Мудреця
А вам Миколай уже приніс свої дарунки?

Заходьте за посиланням і дізнавайтеся, як отримати іще один, особливий, атмалійський ;)
У тг каналі Памілійське Царство ми продовжуємо створювати святкову атмосферу власноруч разом із найменшими атмалійцями. Приєднуйтесь:
Мова Бога — Тиша. Вона — тканина реальності, джерело усього сущого. Практика-медитація про Священну Тишу. Занурення у глибини реальності — те, що допоможе пройти часи турбулентності оновлено, умиротворено і присутньо.

Про практику читайте в дописі за посиланням. Готові одразу пірнати в роботу? Запрошуємо на наш Youtube-канал:
01
02
03
04
05
ДІЄМО
ГОТУЄМОСЬ
Тема тижня: Мудрість у стосунках
На цьому тижні нас чекає:
Вівторок 12.12
18:00
AtmaPoint
Вівторок 12.12
19:00
AtmaLive
До зустрічі наступного понеділка!
Ваша АтмаДжой ☂️
11-17.12
01
02
Середа 13.12
20:00 Продовжуємо активувати спектри місяця на AtmaSatsang Мудрість у стосунках. Як це поняття виявляється у вчинках та рішеннях чоловіків та жінок
03
Четвер 14.12
20:00
Практика у Жіночому Колі
04