З вами знову АтмаДжой)

Страшенно тішуся, що вам сподобалась нова рубрика! З радістю підготувала для вас нову порцію знань, натхнення і практик тижня, що минув.

І, звісно ж, розповім, чого чекати на АтмаПлатформі найближчим часом ;)

Вмощуйтесь зручненько, знайомтесь і обирайте серцем ❤️.

З 20 по 26 листопада на Атмамайданчиках ми досліджували різні грані Атмалогії та Удачі. А саме:
Ахо, Атмаспільното!
ЧИТАЄМО
Чи відомо вам, що в кожній культурі були свої боги удачі? Чим вони відрізнялися? Чи дружили між собою? Що могли подарувати при зустрічі?

Відповіді шукайте у новій статті на сайті "Боги удачі та везіння. Їхні дари" за посиланням:
Сучасна наука отримує все більше даних про існування Квантового Поля. Як воно експериментально досліджується вченими та чого у зв'язку з цим нам слід очікувати у майбутньому, дізнавайтеся у новій статті "Ксеноботи та Квантове Поле з точки зору сучасної науки":
Відомо, що атмологи допомагають тисячам людей змінювати свої життя на краще)
Але як їм це вдається? Чим унікальні атматехніки та хто може навчитися ними користуватися?

Привідкрити двері у світ атмалогічного інструментарію можна, прочитавши статтю "Кайтен — базовий інструмент Атмалогії":
Як наша реальність пов'язана зі світосприйняттям? Чому важливо усвідомлено покращувати власний світогляд?

Як у цьому допомагає Атмалогія? Читайте у зручній соцмережі допис на цю тему Атмапризма: ключ до яскравішого життя. Але головне — практикуйте! І тоді ваша реальність точно стане світлішою)
Як програми удачі можуть втілити ваші мрії? Що допомагає інтегрувати їх у повсякденність, а що відштовхує? Як у цьому можуть допомогти атматехніки?

Найважливіші відповіді ЭVA та BARTHO на актуальні питання з останнього AtmaPoint зібрали для вас у нову статтю на сайті. Насолоджуйтесь за посиланням:
01
02
03
04
05
ДИВИМОСЬ
Скоро можливі зміни. До чого нам готуватися?

Прямий етер від ЭVA про гостре й актуальне.

Що відбувається в світі? Як на це реагувати? Чи можемо ми щось змінити? Щоб дивитись етер повністю, тицяйте тут:
У новому відео на Youtube-каналі ЭVA поділилася відповідями на кілька найпоширеніших питань про Атмалогію. Що це таке? З яких елементів складається? Для чого вона вивчає щастя і чому це так важливо для сучасної людини?

Переходьте за посиланням і дізнавайтеся більше)
У короткому Інстаграм-етері Чого нам чекати далі від ЭVА — важливі послання та дієві інструкції для кожного. Як діяти у світі, що стрімко трансформується? Чи реально зберегти здоровий глузд та не зневіритись від новин?
AtmaLive продовжує тему світових подій найближчого часу.

Переломний момент. Що робити?
На чому сфокусувати увагу, проживаючи події, що наближаються? Як до них підготуватися? Як завжди, щільно про важливе. Дивіться за посиланням:
AtmaPoint цього тижня ЭVA та BARTHO присвятили темі Грані Удачі \\ Від фінансового благополуччя до магії втілення мрій \\

Чи можна стати везунчиком? Як залучити удачу до здійснення мрій? І чи може в цьому допомогти AtmaSatsang? Дізнатися можна у відео на Youtube-каналі:
Як пов'язані квантова фізика та Атмологія? Що таке атмастан та як можна його досягти? Чи можливо будь-яку техніку психології перетворити на квантову?

У новому відео Практика, яка змінить життя\\ Квантові техніки психології \\ Закони тонкого світу ЭVA відкриває двері в атмалогічну кухню та ділиться важливою практикою для щоденного вжитку. Не пропустіть;) Дивитися відео тут:
01
02
03
04
05
06
ДІЄМО
Продовжуємо АтмаМАРАФОН "Жити Свідомо". Цього разу — додаємо магію усвідомлення до їжі.

Як простими діями зробити звичайне харчування цілющим? Чи може їжа наближати до глибокого контакту з собою? Розповіли у дописі:
AtmaSatsang цієї середи працював зі спектрами удачі, можливістю відчувати її на нюх та вмінням зчитувати таємні знаки везіння у просторі)

Як це можливо? Дізнавайтесь за посиланням:
Від Людини до Майстра!

IVISIONG Дзеркальний коридор 23.11.23 «Стань Майстром своєї Долі» допоміг активізувати цифрову енергію дати та підсилити нею кращі варіанти Майбутнього для учасників практики.

Пропустили? Уважно слідкуйте за нашими анонсами і ловіть наступну можливість;)
Продовжуємо глибоку і проникливу розмову "на світанку ЖИття". Цього разу завдяки практиці-медитації Молитва за Батька \\ Внутрішній та Зовнішній Світ \\ Відкриваємо простір життя гармонізуємо внутрішню Атмалогію. Тато — першоелемент божественної монади. Без прийняття та вдячності внеску його Душі складно побудувати цілісне нове Я.

Ця практика — важливий крок до внутрішньої гармонії. Вона активована Силою Жіночого Кола і уже доступна для проходження за посиланням:
Ще одна радісна та хвилююча подія для АтмаСпільноти — старт навчання атмологів 1 рівня! Радісна — бо зовсім скоро "наших" стане більше) Хвилююча — бо це початок великого і глибокого шляху для стількох людей! Що їх чекає в цій мандрівці?

Дізнавайтесь тут:
01
02
03
04
05
ГОТУЄМОСЬ
Тема тижня: Грані Удачі. Від фінансового благополуччя до магії втілення мрій
Наступного тижня нас чекає:
AtmaSatsang Синергія "Мистецтво ловити миті та перетворювати їх на сходинки до успіху" — щомісячна безКоштовна можливість відчути на собі цілющий та науково підтверджений вплив Частот Світла.

Неодмінно нею скористайтесь! Реєстрація – за посиланням:
А ще традиційні щотижневі етери AtmaLive, AtmaPoint та активація нової практики-медитації в Жіночому Колі у четвер.
До зустрічі у понеділок!
Ваша АтмаДжой ☂️
27.11-3.12
Не перемикайтесь! Попереду багато цікавого)
01