Як завжди у понеділок, з вами — АтмаДжой. І черговий гарячий, не дивлячись на зимову пору і погоду, тиждень на АтмаПлатформі.

Чим живе цими днями наша спільнота?

Передчуттям Різдвяного Дива, розгортанням енергій Мудрості, підготовкою до Дзеркального Коридору, очікуванням спектрів Північного Сяйва.

Бажаєте більше деталей? Тоді шукайте в моїй підбірці посилання на важливі матеріали і пірнайте!
Ахо-Ахо!
ЧИТАЄМО
Новий рік — найпотужніше свято. А передноворічні дні відкривають магічний портал, де збуваються щирі мрії не тільки дітей, але й дорослих. У новому інтерв'ю ЭVА ділиться секретами підготовки та взаємодії із ним:
З 21 по 23 грудня на нас чекають три кроки для ЭVAкуації свідомості в нову якість, у реальність ЖИвого ЖИття. Деталі процесу дізнавайтеся в дописі:

Приєднатися до участі в Дзеркальному Коридорі можна за посиланням нижче.
Чи має Мудрість свою ціну? Як дорого вона нам обходиться у стосунках?

Переходьте за лінком та знаходьте для себе відповіді:
Чому близнюки проживають різні долі? Відповідь слід шукати у досвіді минулих втілень. Детальніше про роботу законів карми читайте тут:
Який він, Шлях Майстра? За посиланням ділимось теплими миттєвостями та своїм баченням:
Тішимось, що наша колекція зцілюючих вібраційних Атмаказок збагатилася. Ця груднева новинка заряджена спектрами Мудрості і Священної Тиші. Рекомендуємо її не тільки діткам, але й дорослим!

Читайте «Казку про Думки, Еволюцію та Тишу» тут:
01
02
03
04
05
06
Чи знаєте ви, що Ісус Христос вживав мухомори, а психогенні гриби зображені на багатьох ранньохристиянських вітражах та фресках? У статті "Спочатку були гриби…" розповідаємо більше, знайомтеся за посиланням:
Свята Тиша — те, що зараз необхідно зберігати в серці кожного з нас. Є ті, хто відчуває це інтуїтивно — немовлята. Знаєте, як вони поводяться під час повітряних тривог? Переходьте і читайте неймовірні спостереження нашої підписниці тут:
07
08
Затамувавши подих, слідкуємо за мандрівкою ЭVA та BARTHO до спектрів Північного Сяйва. Чого очікувати та як приєднатися?

Дивіться у короткому етері Відправляйте з нами двійників в Ісландію, для активації спектру «Північне Сяйво»:
Етер-продовження попереднього. З якими перешкодами довелося зіткнутися Майстрам? На що звернути увагу тим, хто супроводжує поїздку двійником? Дивіться у Відео для двійників, хто активує Спектр Північного Сяйва:
AtmaPoint Мудрість у стосунках — про силу спектру та фокусі на ньому уже найближчого сеансу Atmasatsang. Як налаштуватися? Дивіться у відео:
На традиційному AtmaLive тижня ЭVA з Сергієм розкривали тему Кодів ЭVAкуації в реальність Живого Життя. Що принесе цей Дзеркальний Коридор людству і чому він такий важливий? Ще не дивилися? Переходьте за посиланням і дізнавайтеся більше:
Які спектри несе з собою Новий Рік? Чим особливий його символ — Зелений Дракон? На які події та вібрації налаштовуватись?

Шукайте відповіді від ЭVA у відео
Що чекає нас у 2024 році. Кармічний рік:
01
02
03
04
05
ДИВИМОСЬ
Свята наближаються, а зимові Дива тривають) Щоправда, для їх здійснення варто докласти трішки зусиль. Яких саме? ЭVA детально розповідає у відео Квантова АтмаТехніка Чудеса для дорослих. Дієва техніка для здійснення бажань.

Переходьте за посиланням, практикуйте і нехай всі ваші найзаповітніші бажання здійсняться!
Квантовий Практикум Дзеркальний Коридор «Коди ЭVAкуації» — три дні потужних перевтілень для виходу із застарілої матриці у Нове ЖИття. Дізнавайтеся більше та реєструйтеся тут:
AtmaSatsang Мудрість у стосунках. Додаємо гармонії та злагоди у кожну персональну Атмалогію. Ви уже з нами?
Що на вас чекає найближчим часом? Додайте трішки гри у своє сьогодні. Традиційне особисте послання з Квантового Поля для кожного атмалійця) Цього разу — через казковий зимовий символ.

Ловіть свою удачу та маячок до дій за посиланням:
АтмаМАРАФОН "Жити Свідомо".

На цьому тижні працюємо над Усвідомленим Вибором. Що це таке, для чого нам він і як виконувати завдання, дізнавайтеся тут:

І нехай ваші будні стають все усвідомленішими й світлішими!
01
02
03
04
05
ДІЄМО
ГОТУЄМОСЬ
Тема тижня: Індивідуальна і колективна Мудрість.
Заплануйте важливі Атмаподії:
Вівторок 19.12
18:00
AtmaPoint
Вівторок 19.12
19:00
AtmaLive Три дні, що перевернуть Свідомість
До зустрічі наступного тижня!
Залишайтесь на Атмахвилі!
Ваша АтмаДжой ☂️
18-24.12
01
02
Середа 20.12
20:00 Продовжуємо активувати спектри місяця на AtmaSatsang Мудрість індивідуальна та колективна. Спільне розуміння та діяльність во Благо всієї планети
03
Четвер 21.12
20:00
Практика у Жіночому Колі
04
Четвер-п'ятниця-субота 21-22-23.12
20:00
Дзеркальний Коридор Коди ЭVAкуації

Дізнайтесь, як здійснити Вихід зі старої матриці в новий Живий Світ. Реєстрація за посиланням:
05