Давайте знайомитись) Моє ім'я АтмаДжой, я новенька в Атмакоманді, але у мене страшенно відповідальна місія: бути вашим гідом-навігатором на АтмаПлатформі.

Так-так, вона росте, розширюється і ми частенько бачимо у ваших відгуках нарікання. Дещо пропустили, про щось не знали, кудись не встигли.Але тепер у вас є я — ваші очі-вуха-ноги на наших Атмамайданчиках. Цілий тиждень я буватиму всюди, уважно слідкуватиму за новинами, і в понеділок надсилатиму вам лист із коротким самарі нашого атмажиття.

У ньому — тільки найважливіше, найсоковитіше, найсмачніше) Щоб ви були в курсі і нічого не пропустили.

Полетіли?
З 13 по 19 листопада ми з різних сторін досліджували магію сприятливих митей. І не тільки її)
Ахо!
ЧИТАЄМО
День Доброти відзначало людство у понеділок. Чому це важливо і як розпізнати добрі спектри навколо нас можна дізнатись у публікаціях:
Відкрити для себе більше цікавого про цифрові коди із Вселенського WI-FI та налаштуватись на БезКоштовний ЭVAДар «Як стати Майстром своєї Долі» запрошую тут:
В чому унікальність квантових технік Атмалогії? Хочете дізнатися про те, як із будь-якої психологічної техніки зробити квантову і де можна цьому навчитися ;) (спойлер: набір на курс "Атмалогія 1 рівня" триває прямо зараз) – тицяйте сюди:
Все навколо останнім часом стало трясти сильніше. Відчуваєте? І це не метафора! Що таке вібраційний фон Землі і що з ним діється зараз, чому це стосується кожного і що про це думають науковці читайте у новій статті на нашому сайті "Резонанс Шумана, його зв'язок з квантовим переходом планети і ростом свідомості людства":
Рожеві, темні, коригуючі, для стилю:) А які окуляри полюбляєте ви? Можливо, атмалогічні? Що таке Лінза сприйняття Атмалогії та на що вона впливає, ми розповіли у статті:
Найголовніше із AtmaPoint тижня на тему "Як привабити щасливий випадок, який змінить ваше життя" для вас перетворили у текстову версію і розмістили на сайті:
01
02
03
04
05
06
ДИВИМОСЬ
І підвищуємо психологічну грамотність разом з ЭVА)
У новому відео на Youtube-каналі Емоційне Здоров'я ♀️ Розрізняємо: ТРИВОЖНІСТЬ, АПАТІЯ, ДЕПРЕСІЯ — покрокові рекомендації з розпізнавання та алгоритм дій у разі виявлення таких станів. Як бути, куди звертатись, що робити? Відповіді на ці питання сьогодні має знати кожен. Відео доступне за посиланням:
У традиційному AtmaLive цього тижня з темою Людство в ямі, з якої є лише один вихід \\ Як зробити наш світ щасливішим ЭVА з Сергієм розмірковують над необхідним переходом від тваринних стратегій існування до нової матриці людяності. Що з людством відбувається прямо зараз і чи можна з цим щось зробити — у новому відео тут:
AtmaPoint на тему Фортуна: Жіноче обличчя удачі та її таємничі символи включає рефлексії щодо ВІН-кодів з попереднього сеансу та налаштування на AtmaSatsang цього тижня — нові спектри, нові грані Удачі та готовності бути щасливчиком:
01
02
03
ДІЄМО
Продовжуємо АтмаМАРАФОН "Жити Свідомо". Ви ще встигаєте виконати завдання минулого тижня: З НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ
та налаштувати себе на новий відрізок усвідомленого ЖИття:
Пам'ятайте, разом — легше) І діліться своїми досягненнями у коментарях!
Традиційний щотижневий AtmaSatsang цього разу відкривав спектри Фортуни, жіночого обличчя удачі та її таємничих символів.
БезКоштовний ЭVАДар Як стати Майстром своєї Долі інтегрує спектри Дзеркального коридору 23.11.23 у енергію Щасливого випадку і талановитого ЖИвотворення власного шляху.
А ви знаєте, що кожен день може стати щасливим? Ще ні? Значить, ви не активували його крізь міні-ЗАВДАННЯ для Щасливого ДНЯ у нашому Інстаграм —
Ніколи не пізно додати у своє сьогодні трошки світла і доброти) Переходьте за посиланням і переконайтесь!
Глибока і зцілююча Медитація-практика МАМА \\ З'єднання з Енергією Материнства, активована неймовірними учасницями Жіночого Кола, дозволяє налагодити потужний зв'язок із Мамою. Тією, що була в реальності. Тією, що живе в нас.
01
02
03
04
05
ГОТУЄМОСЬ
Тема тижня: Грані Удачі. Від фінансового благополуччя до магії втілення мрій
На наступному тижні нас чекає:
Дзеркальний коридор 23.11.23
Старт навчання Атмалогії 1 рівня
А ще традиційні вівторкові AtmaLive та AtmaPoint, AtmaSatsang в середу та активація нової практики-медитації в Жіночому Колі у четвер.
До зустрічі наступного понеділка!
Ваша АтмаДжой ☂️
20-26.11
Не перемикайтесь! Попереду багато цікавого)
01
02